Salesforce Developer

ARTIN Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac* finálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností a zručností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše projekty v oblasti telekomunikácií hľadáme šikovného programátora so znalosťou vývoja na platforme Salesforce, schopného komunikovať s klientom plynule v angličtine.

Ako člen tímu sa budeš podieľať na analýze používateľských požiadaviek, návrhu riešenia, jeho implementácii na platforme Salesforce, nasadení do produkčnej prevádzky a následnej prevádzkovej podpore.

- Neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru na plný úväzok)
- Parkovanie miesto v garážovom dome
- Firemný kurz angličtiny hradený zamestnávateľom
- Nastavenie osobnostného a profesionálneho rastu

Samozrejmosťou sú aj:
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť práce z domu (home office)
- Stravné lístky hradené nad rámec zákona

... a ďalšie benefity, ktoré radi predstavíme osobne.

Životopis zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SalesForce - expert
JavaScript - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 roky skúseností s vývojom na platforme Salesforce je podmienkou
- znalosť Salesforce Vlocity je výhodou
- vieš aktívne komunikovať v angličtine (min. B2, ideálne C1)
- si tímový hráč, ktorý rád pracuje s najnovšími technológiami
- máš chuť sa učiť nové veci

Ak tieto podmienky spĺňaš, radi sa s tebou stretneme a porozprávame o tvojich očakávaniach a predstavíme ti projekty, na ktorých by si u nás pracoval.

ARTIN je spoločnosť, ktorá už viac ako 20 rokov poskytuje profesionálne služby v oblastiach softvérového vývoja a integrácie, testovania aplikácii, podpory a konzultácii v IT oblasti.

Dlhoročné skúsenosti z týchto oblastí sa nám darí úspešne uplatňovať v rôznych segmentoch trhu ako telekomunikácie, poisťovníctvo a neziskový sektor. Podporujeme aj projekty v oblasti výskumu a vývoja, hlavným zástupcom je brnenský projekt Roboauto. Okrem Slovenska pôsobíme v Česku, v Rakúsku, v ďalších krajinách Európy a v juhovýchodnej Ázii.

V Bratislave je nás viac ako 80 a v celom ARTINe (spolu s Brnom a Prahou) pracuje viac ako 320 našich programátorov, testerov, analytikov a projektových manažérov.

Naším cieľom je koncentrovať skúsenosti a vedomosti tak, aby sme boli schopní vyvíjať produkty a dodávať služby pre našich klientov kvalitnejšie, rýchlejšie, spoľahlivejšie a lacnejšie než ostatní. A to sa nám aj darí. Naši klienti sú spokojní, projekty sú dokončené v stanovenom čase a v rámci stanoveného rozpočtu.

Snažíme sa fungovať v súlade s našimi hodnotami, ktoré sú: Dôvera - Otvorenosť - Odvaha - Rozvoj a Spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARTIN Solutions, s. r. o.
Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Karaszová
E-mail: poslať životopis
ID: 3734646  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac