1 100 - 1 600 EUR

IT Tester

ARTIN Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Testovanie systémov a webových aplikácií v oblasti poisťovníctva, financií a telekomunikácii. Príprava a vykonávanie testovacích scenárov, manuálne alebo s použitím automatizovaných testov, reportovanie nájdených chýb v nástroji JIRA a analýza dokumentácie. Fungovanie v rámci medzinárodného testovacieho tímu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1100€ podľa skúseností

Neobmedzená dovolenka
Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu
Firemný kurz angličtiny
Parkovacie miesto
Príjemné pracovné prostredie a pohodový tím
Nastavenie osobnostného rastu
a ďalšie benefity

Životopis zasielajte prostredníctvom portálu Profesia. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka s aspoň 1 rokom praxe v oblasti manuálneho testovania IT systémov. Výhodou je skúsenosť aspoň jedného programovacieho alebo skriptovacieho jazyka, taktiež skúsenosť s používaním JIRA. Očakávame zmysel pre detail, zodpovednosť, samostatnosť a komunikatívnosť.

ARTIN je spoločnosť, ktorá už viac ako 20 rokov poskytuje profesionálne služby v oblastiach softvérového vývoja a integrácie, testovania aplikácii, podpory a konzultácii v IT oblasti. Dlhoročné skúsenosti z týchto oblastí sa nám darí úspešne uplatňovať v rôznych segmentoch trhu ako telekomunikácie, poisťovníctvo a finančníctvo, priemyselná výroba, služby, spracovanie odpadu, logistika, neziskový sektor a najnovšie aj automotive. Podporujeme aj projekty v oblasti výskumu a vývoja, hlavným zástupcom je projekt Roboauto.

Pôsobíme na Slovensku, v Česku, v Rakúsku, v ďalších krajinách Európy a v juhovýchodnej Ázii.

Na pobočkách v Bratislave, Brne a Prahe pracuje viac ako 290 našich programátorov, testerov, analytikov a projektových manažérov. Naším cieľom je koncentrovať skúsenosti a vedomosti tak, aby sme boli schopní vyvíjať produkty a dodávať služby pre našich klientov kvalitnejšie, rýchlejšie, spoľahlivejšie a lacnejšie než ostatní. A to sa nám aj darí. Naši klienti sú spokojní, projekty sú dokončené v stanovenom čase a v rámci stanoveného rozpočtu.

Naše motto znie: „It’s in the people“, a keď sa s nami stretneš, uvidíš, že to nie je iba prázdne heslo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARTIN Solutions, s. r. o.
Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Marcinová
Tel.: +421905851518
E-mail: poslať životopis
ID: 3734636   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1100€ podľa skúseností