Front-End Developer (AngularJS)

ARTIN Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2 (Bratislava)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou - podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše projekty webových aplikácií v oblasti poisťovníctva hľadáme šikovných vývojárov, ktorí sa neboja výziev a vedia chytiť veci za správny koniec.
Ako člen nášho tímu sa budeš podieľať na analýze používateľských požiadaviek, návrhu riešenia, jeho implementácii, integrácii s inými aplikáciami a službami, nasadení do produkčnej prevádzky a následnej prevádzkovej podpory.

Zaujímavá práca na zaujímavých projektoch
Nadpriemerné finančné ohodnotenie
Mobilný telefón a notebook
Firemný kurz angličtiny
Dovolenka navyše a možnosť práce z domu
Pohodový tím a ďalšie benefity

Životopis zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
SQL - pokročilý
Java - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si tímový hráč, ktorý rád pracuje s najnovšími webovými technológiami, má chuť sa učiť nové veci a vie aktívne komunikovať v angličtine. Máš požadované znalosti a orientuješ sa v programovacích jazykoch ako JavaScript, HTML, CSS, AngularJS, AJAX, jQuery, JSON, XML, SQL, Node.js a aj si v nich už niečo vytváral. Znalosť jazyka Java je výhodou, nie podmienkou.

Ak tieto podmienky spĺňaš, radi sa s tebou stretneme a porozprávame o tvojich očakávaniach a predstavíme ti projekty, na ktorých by si u nás pracoval.

ARTIN je mladá, dynamická firma s pohodovou a neformálnou atmosférou - tykáme si a náš riaditeľ sa nezatvára pred ostatnými v presklenej kancelárii. Sme súčasťou medzinárodnej skupiny ARTIN a pracujeme na zaujímavých projektoch pre klientov z oblasti telekomunikácií, poisťovníctva a voľného času.

Naším cieľom je koncentrovať skúsenosti a vedomosti tak, aby sme boli schopní vyvíjať produkty a dodávať služby pre našich klientov kvalitnejšie, spoľahlivejšie a lacnejšie ako ostatní.

V súčasnosti máme viac ako 200 zamestnancov a pobočky v Bratislave, Brne, Prahe a Košiciach. Pôsobíme na trhoch na Slovensku, v Českej republike, v Rakúsku, v ďalších krajinách Európy, USA a v juhovýchodnej Ázii.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARTIN Solutions, s. r. o.
Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Marcinová
Tel.: 0905851518
E-mail: poslať životopis
ID: 2883892   Dátum zverejnenia: 8.11.2017