.NET Developer (Sharepoint)

ARTIN Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a implementácia custom riešení na platforme .net a Sharepoint
- implementácia web services (REST, WCF) podľa dodanej špecifikácie
- implementácia UI pomocou HTML5, javascript a css
- implementácia externých tools pomocou .Net core a powershell
- úprava štandardných Sharepoint aplikácií podľa špecifikácie
- možnosť špecifikovať sa iba na Front-End alebo iba Back-End

Prvý rok 5 dní dovolenky nad rámec zákona, po roku možnosť čerpať neobmedzenú dovolenku
Flexibilný pracovný čas
Možnosť práce z domu
Firemný kurz angličtiny
Mobilný telefón a notebook
Príjemné pracovné prostredie a pohodový tím
Veľa teambuildingov a i.

Životopis zasielajte prostredníctvom portálu Profesia. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.3.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - pokročilý
C# - pokročilý
JavaScript - pokročilý
CSS - pokročilý
HTML - pokročilý
Microsoft SQL Server - základy
Microsoft SharePoint - základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POŽIADAVKY
• znalosť C#, .NET Framework, MS SQL
• HTML5, javascript, css 3.0
• znalosť MVC pattern , webové služby, REST, NUnit
• znalosť vývojového prostredia MS Visual Studio

VÝHODOU
• Sharepoint 2016, 2013, Sharepoint Online 365
• AngularJS, VueJS, React a pod.
• LESS, SASS
• Open XML SDK

Sme pohodový IT tím. Programujeme, analyzujeme, testujeme a riadime projekty. Máme radi technologické výzvy. Naše riešenia používajú najväčší telekomunikační operátori, banky a poisťovne, no taktiež klienti z neziskového sektora. Pôsobíme na trhoch na Slovensku, Česku, Rakúsku, v ďalších krajinách Európy a v juhovýchodnej Ázii.

Momentálne je nás už viac ako 200 a máme 3 pobočky v Bratislave, Brne a Prahe. Všetci si tykáme, učíme sa navzájom, bavíme sa, žijeme.

Naše motto znie: „It’s in the people“, a keď sa s nami stretneš, uvidíš, že to nie je iba prázdne heslo.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARTIN Solutions, s. r. o.
Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Marcinová
Tel.: 0905851518
E-mail: poslať životopis
ID: 2098360   Dátum zverejnenia: 8.2.2018