Vedúci oddelenia Elektrokonštrukcie

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
3 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená na základe seniority a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ​Zabezpečenie prípravy dokumentácie do archívu a výroby
  • Špecifikácia prvkov do elektroinštalácie podľa elektroschém
  • Zadávanie vstupných dát
  • Vytváranie podkladov pre realizovanie zmien v predvýrobných ale aj vo výrobných etapách
  • Zodpovednosť za riešenie elektrických problémov počas výroby
  • Komunikácia s Projektovým manažérom pri výrobe daných zariadení a dielov
  • Navrhovanie možných riešení pri nezhodných výrobkoch
  • Zodpovednosť za správnosť dát
  • Navrhovanie elektrickej časti riešenia na základe dopytu od zákazníka
  • Zúčastňovanie sa jednaní priamo u zákazníka, návrh možných riešení na problematické oblastí
  • Zodpovednosť za skresľovanie vstupných projektov
  • Riadenie projektových tímov
  • Zabezpečenie súladu s normami a dokumentáciou vychádzajúcou zo systému riadenia kvality

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je popredná spoločnosť zaoberajúca sa strojárskou výrobou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii v oblasti Elektrokonštrukcie
  • Dobré výrobno-technické znalosti
  • Znalosť noriem v oblasti kvality a automotive kvality
  • Osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika, § 22
  • Skúsenosti s prácou v systéme EPLAN

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Schellingová, MBA
E-mail: poslať životopis
ID: 4795765  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac