Operations Manager

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Od 4 500 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená na základe skúseností a seniority vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie Výrobného úseku, Technického úseku, Internej logistiky a Obstarávania (spolu do 70 zamestnancov)
  • Delegovanie zodpovedností a dohľad nad prácou manažérov jednotlivých úsekov
  • Podpora komunikácie a spolupráce medzi jednotlivými oddeleniami
  • Zabezpečenie plynulého chodu výroby
  • Riešenie problémov
  • Zodpovednosť za zefektívňovanie interných procesov a optimalizáciu nákladov
  • Podpora nových projektov
  • Organizácia a vedenie pravidelných porád
  • Podpora a rozvoj podriadených zamestnancov
  • Príprava reportov a prehľadov

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je menšia výrobná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti chemickej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Predchádzajúca skúsenosť na riadiacej pozícií v oblasti výroby
  • Skúseností s operatívnym riadením výroby, koordináciou výrobných a technických tímov
  • Ovládanie FMEA a štatistického vyhodnocovania
  • Orientácia v pracovno-právnej legislatíve, vrátane BOZP noriem
  • Pokročilý PC užívateľ
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Znalosť nemeckého jazyka je výhodou
  • Profesionálne vystupovanie
  • Silné manažérske zručnosti - schopnosť usmerňovať, koučovať a rozvíjať kolegov
  • Prirodzená autorita
  • Silné komunikačné zručnosti
  • Dobré analytické myslenie a úsudok
  • Samostatnosť
  • Inovatívnosť
  • Dôslednosť, precíznosť
  • Zodpovednosť
  • Silná orientácia na cieľ
  • Vysoký stupeň flexibility
  • Proaktívny prístup

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Matejčeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4795628  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 500 EUR/mesiac