Obchodno-technický manažér

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Od 1 800 EUR/mesiac+ bonus. Výsledná mzda bude stanovená na základe seniority a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizácia predaja nových zariadení - koordinácia celého procesu od návrhu po dodanie zákazníkovi
- Komunikácia so zákazníkmi (architekti, investori, developeri)
- Vedenie obchodných rokovaní
- Príprava a uzatváranie zmlúv
- Aktualizácia údajov o zákazníkoch do firemného systému
- Riadenie popredajných aktivít (vytváranie, komunikovanie a ukladanie dokumentov, zodpovednosť za platbu a pod.)
- Zodpovednosť za splnenie plánu ročného objemu predaja
- Sledovanie trhu a konkurencie

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Ukončené stredoškolské vzdelanie v strojárenskom alebo inom technickom odbore
- Predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii v oblasti obchodu, ideálne v oblasti stavebníctva resp. projektovo-investičného obchodu
- Skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi a s vedením obchodných rokovaní
- Dobrý prehľad na trhu stavebníctva
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Profesionálne vystupovanie a prezentácia
- Dobré organizačné zručnosti
- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Orientácia na zákazníka

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Strečok
Tel.: +421252632761
E-mail: poslať životopis
ID: 4795516  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac