Riaditeľ spoločnosti

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
8 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená na základe skúseností a seniority vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komplexné riadenie spoločnosti s cieľom dosahovania cieľov definovaných podnikateľským a strategickým plánom
  • Metodické riadenie spoločnosti v oblasti optimalizácie bilancie spoločnosti, tvorby a hodnotenia cash-flow firmy, forecastov a ročného podnikateľského plánu
  • Zodpovednosť za napĺňanie finančných cieľov riadenej Business Unit (BU) definovaných strategickým  a podnikateľským plánom
  • Príprava a pravidelný update stratégie BU
  • Komplexné riadenie BU a implementácia stratégie BU v súlade s platnou externou legislatívou a manažmentom modelom skupiny
  • Zodpovednosť za odchýlkové riadenie – identifikácia odchýlok od PP, návrh a realizácia opatrení na elimináciu odchýlok
  • Riadenie vzťahov v rámci spoločnosti
  • Zodpovednosť za rozvoj top manažment BU v súlade s plánom ich rozvoja
  • Rozvoj vzťahov so zákazníkmi
  • Príprava podkladov pre zasadnutia Dozornej rady a Predstavenstva skupiny
  • Pravidelné reportovanie Dozornej rade a Predstavenstvu skupiny
  • Zodpovednosť za plnenie operatívnych úloh zo zasadnutia Dozornej rady a Predstavenstva skupiny

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je popredná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Minimálne 8-ročná prax v oblasti výroby (automatizácia)
  • Dobré výrobno-technické, obchodné a ekonomické znalosti
  • Skúsenosti s nastavovaním a riadením rozpočtu
  • Znalosť noriem ISO 9001, VDA 6.4, ISO 14001:2004
  • Skúsenosti s riadením projektov
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Pokročilý používateľ PC

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4787854  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 000 EUR/mesiac