Konštruktér pre tvorbu technickej dokumentácie

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Od 1 700 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená na základe seniority a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podieľanie sa na tvorbe technickej dokumentácie pre navrhované zariadenia
• Vytváranie kusovníkov
• Spolupráca s Projektovými a Technickými oddeleniami
• Tvorba podkladov pre montáž a výrobu
• Zúčastňovanie sa na technických jednaniach
• Zadávanie súčiastok do databázového systému (Teamcenter)
• Práca v Microstation a AutoCADe
• Prácu je možné vykonávať na pracovisku v Dubnici nad Váhom alebo vo Zvolene

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je popredná strojárska spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti strojárstva
• Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
• Skúsenosti s tvorbou technickej dokumentácie
• Predchádzajúce skúsenosti s prácou v Microstations a/alebo AutoCADe
• Skúsenosti s 3D CAD programami (Solidworks, Inventor)
• Znalosť nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni, vrátane schopnosti čítať cudzojazyčnú dokumentáciu
• Znalosť anglického jazyka výhodou
• Vodičský preukaz sk. B
• Samostatnosť
• Komunikatívnosť
• Tímový hráč

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4783754  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac