Inžinier zvárania

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Od 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená na základe seniority a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba a odlaďovanie programov pre robotické zváracie procesy
• Zodpovednosť za tvorbu, údržbu a zlepšovanie zváracích procesov a s nimi súvisiacej technológie
• Návrh technológie zvárania oceľových dielcov a montážnych skupín
• Vypracovanie a aktualizácia technologickej dokumentácie zváracích procesov,
• Riadenie projektov v rámci úseku Technickej prípravy výroby ako aj samostatné spracovávanie projektov
• Racionalizácia procesov

• Možnosti ďalšieho odborného rozvoja a vzdelávania
• Flexibilný pracovný čas
• 2 x za rok platený „sick day“
• Dovolenková a vianočná odmena
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
• Závodné stravovanie
• Zvýhodnený predaj firemných výrobkov

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (preferované odbory: Technika, Strojárstvo)
• Vzdelanie alebo zručnosti v oblasti robotického zvárania
• Skúsenosti s programovaním robotických zváracích systémov a zváracích zariadení
• Skúsenosti s tvorbou, údržbou a zlepšovaním zváracích procesov
• Anglický alebo nemecký jazyk na základnej komunikačnej úrovni (minimálne úroveň B1)
• Užívateľská znalosť práce s programom SAP je veľkou výhodou
• Technické myslenie
• Rozhodnosť
• Flexibilita
• Cieľavedomosť
• Analytický prístup

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4587058  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac