HR Business Partner

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
2 400 - 2 800 EUR/mesiacplus ročný bonus. Výsledná mzda bude stanovená na základe skúseností a seniority vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia s manažérmi pridelených úsekov s cieľom zabezpečiť splnenie stanovených cieľov
• Poskytovanie odporúčaní manažmentu ohľadom riešení konkrétnych situácií v oblasti ľudských zdrojov a navrhovanie riešení pri personálnych otázkach
• Príprava návrhov nástrojov na podporu vnútorného konkurenčného prostredia zamestnávateľa, na podporu stabilizácie zamestnancov a na motiváciu zamestnancov
• Podpora manažérov pridelených úsekov pri vyhodnocovaní mzdových nákladov a poskytovanie individuálnej konzultácie k mzdovým úpravám
• Spolupráca pri tvorbe a implementácií systému odmeňovania, príprava podkladov pre plán miezd pre hodinovo a mesačne platených zamestnancov, pre zahraničných zamestnancov ako i všetky nákladov spojených s ľudskými zdrojmi (odstupné, odchodné, dohody, sociálny fond, DDS, benefity, a pod.)
• Odporúčanie zmien pre zaistenie zníženia nákladov a zvýšenia efektivity
• Zodpovednosť za tvorbu ročného plánu miezd pre hodinovo a mesačne platených zamestnancov a zahraničných zamestnancov
• Spolupráca s manažérmi pri tvorbe ročného headcount plánu hodinovo a mesačne platených zamestnancov
• Spolupodieľanie sa na príprave novej Podnikovej kolektívnej zmluvy
• Spolupráca na korporátnych projektoch a projektoch v rámci závodu

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa s ekonomickým alebo technickým zameraním
• Minimálne 2-ročná prax na obdobnej pozícií (HR Business Partner, HR Generalist)
• Predchádzajúce skúsenosti s riešením konkrétnych situácií v oblasti ľudských zdrojov
• Skúsenosti s reportingom, prípravou analýz a spracovaním HR dát
• Pokročilý užívateľ MS Excel
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Pozitívny vzťah k číslam
• Analytický typ
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
• Samostatnosť
• Zodpovednosť
• Schopnosť komunikovať s kolegami na rôznych úrovniach (od robotníkov po manažérov a vedenie spoločnosti)

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4476882  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac