Inžinier vývoja tepelných čerpadiel

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
Upon agreement
Od 1 100 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená na základe seniority a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• V súčinnosti s vývojovou centrálou v Nemecku samostatný výkon odborných laboratórnych činností v rámci špecializovaného Vývojového laboratória so zameraním na tepelné čerpadlá
• Príprava a optimalizácia skúšobných pracovísk pre finálne zariadenia alebo komponenty z oblasti tepelných čerpadiel pre prípravu teplej vody a centrálnych vetracích jednotiek
• Plánovanie, dohľad a monitorovanie skúšok v spolupráci s Projektovými manažérmi a Konštruktérmi
• Vykonávanie a dokumentácia bezpečnostných a funkčných testov
• Vyhodnocovanie a posudzovanie výsledkov skúšok
• Návrh a implementácia testovacích konceptov na zabezpečenie kvality produktu v procese kvalifikácie komponentov a optimalizačných procesov
• Súčasťou práce je úvodné zaškolenie v centrále v Nemecku (Holzminden, Dolné Sasko)

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania (preferované odbory: Energetické stroje a zariadenia, Termodynamika alebo Fyzikálne inžinierstvo)
• Predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii, prax v laboratóriu výhodou
• Veľmi dobrá znalosť termodynamiky
• Dobré znalosti všeobecnej technológie merania, kalibrácie a neistoty merania v praxi
• Oprávnenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika podľa §23 výhodou
• Znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni, znalosť nemeckého jazyka je vítaná
• Pokročilý užívateľ PC (MS Office), skúsenosti s programovacími jazykmi sú vítané
• Iniciatíva
• Samostatnosť
• Systematický prístup
• Dobré technické myslenie
• Ochota cestovať a vykonávať podľa potreby pracovnú činnosť aj v centrále spoločnosti v Nemecku

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4469038  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac