Manažér výroby

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
4 000 EUR/mesiac+ služobné auto. Výsledná mzda bude stanovená na základe skúseností a seniority vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupráca pri inštalácii a uvádzaní nových strojov a zariadení do prevádzky
• Zodpovednosť za odovzdanie strojov a zariadení na plánované a neplánované opravy a ich prebratie po oprave
• Dohľad nad operatívnou činnosťou prevádzky
• Riadenie pracovníkov prevádzky; zodpovednosť za spracovanie a archiváciu personálnej dokumentácie
• Zabezpečenie kvality výrobného procesu
• Analýza problémov a implementácia nápravných a preventívnych opatrení
• Zodpovednosť za plnenie výrobných a finančných plánov, dodržiavanie prevádzkových ukazovateľov a plánovaných termínov
• Zabezpečenie dodržiavania pracovných a technologických pokynov a daných noriem

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je medzinárodná automobilová spoločnosť so sídlom v Nitrianskom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického smeru, špecializácia v oblasti strojárstva je výhodou
• Minimálne 5 rokov predchádzajúcich skúseností na podobnej pozícii
• Skúsenosti s riadením výrobných tímov
• Znalosť noriem TQM, ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001 a OHSAS 18001
• Skúsenosť s nástrojmi TPM, 5S
• Dobré technické znalosti v oblasti strojárstva
• Skúsenosť s normovaním a plánovaním výroby, materiálovým manažmentom, skladovaním a logistikou
• Prehľad v oblasti pracovno-právnych predpisov, personalistiky a ochrany osobných údajov, a tiež v oblasti podnikových financií (mzdy, odmeňovanie, výkazy, kontroling, investície)
• Znalosť anglického jazyka na úrovni B1 – schopnosť dohovoriť sa; slovenčina ako rodný jazyk
• Pokročilý užívateľ PC (MS Office), ovládanie SAP je výhodou
• Vodičský preukaz B
• Dobré organizačné a seba-organizačné schopnosti
• Efektívne a profesionálne komunikačné a prezentačné zručnosti
• Dobré presvedčovacie schopnosti; asertivita
• Manažérske zručnosti – schopnosť budovať, viesť a motivovať tím
• Schopnosť dávať a prijímať spätnú väzbu a konštruktívne riešiť problémy, konflikty, sťažnosti
• Zameranie na výkon, ľudí a vzťahy
• Podnikateľské myslenie
• Zodpovednosť, spoľahlivosť
• Schopnosť odhaliť rezervy a využívať zdroje
• Orientácia na cieľ, odhodlanie, iniciatívnosť
• Ochota podstúpiť vypočítateľné riziko
• Schopnosť vyrovnať sa so stresom a zlyhaniami
• Ochota učiť sa a ďalej sa rozvíjať
• Flexibilita a adaptabilita na zmeny

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4461791  Dátum zverejnenia: 7.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac