Špecialista plánovania a objednávania

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacalebo podľa dohody. Výsledná mzda bude stanovená na základe skúseností a seniority vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za a realizácia aktivít spojených s plánovaním a objednávaním služieb zákazníkom, prevádzkou a servisom
• Zabezpečovanie denného monitoringu a prevádzkového stavu bankomatov
• Zadávanie objednávok na dodanie služby dotácie a servisu bankomatov, priebežná kontrola a eskalácia plnenia služby
• Poskytovanie súčinnosti pri mimoriadnych udalostiach, bezpečnostných incidentoch a šetrení pokladničných rozdielov v bankomatoch
• Aktivovanie kľúčov pre bankomaty
• Zabezpečovanie pohotovosti pre oblasť správy bankomatov mimo pracovnej doby
• Kontrola denných reportov dodávateľov služieb spracovania hotovosti a obsluhy bankomatov
• Príprava podkladov pre zmluvnú dokumentáciu s dodávateľmi služieb prepravy hotovosti, spracovania hotovosti a správy bankomatov
• Kontrola plnenia zmluvných podmienok a dohodnutých SLA
• Návrhy opatrení na optimalizáciu spracovania požiadaviek, obsluhy bankomatov
• Kontrola faktúr dodávateľov služieb prepravy hotovosti a správy bankomatov
• Príprava podkladov pre likvidáciu faktúr
• Príprava plánu nákladov na obsluhu bankomatov
• Vyhodnocovanie čerpania nákladov a realizácia opatrení na dodržiavanie plánu nákladov, vybavenia objednávok a vkladov hotovosti v informačnom systéme

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Náš klient sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti spracovania hotovosti a prevádzky siete bankomatov po celom území SR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• Vyššie odborné alebo vysokoškolské vzdelanie
• Skúsenosti s nástrojmi plánovania a princípmi kontroly kvality dodanej služby
• PC užívateľ
• Vodičský preukaz sk. B
• Výborné organizačné schopnosti a time-management
• Zodpovednosť a spoľahlivosť
• Analytické zručnosti
• Proaktívne myslenie
• Komunikačné zručnosti
• Kooperatívnosť
• Pozornosť venovaná detailu po zvážení všeobecného obrazu
• Schopnosť riešiť problém a rozhodovať

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4393468  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac