Projektový manažér s nemčinou

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Od 2 500 EUR/mesiac+ firemné auto aj na súkromné účely. Výsledná mzda bude stanovená na základe skúseností a seniority vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie a realizácia celých projektov robotizácie od akvizície až po spustenie výroby u zákazníka
- Riadenie projektov realizácie robotizovaných výrobných liniek v automobilovom priemysle
- Riadenie zmien, nákladov a nákladových zlepšení
- Riadenie projektových tímov
- Vedenie porád, technických rokovaní so zákazníkmi a dodávateľmi
- Príprava podrobných plánov projektov
- Koordinácia spolupráce jednotlivých divízií spoločnosti
- Zodpovednosť za splnenie cieľov projektu a za dodržanie rozpočtu

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je významná strojárska spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického zamerania (strojárstvo, priemyselná automatizácia a robotika) je výhodou
• Skúseností na podobnej pozícii
• Skúsenosti s projektovým manažmentom, prezentáciami pre zákazníkov a obchodnými rokovaniami
• Schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou
• Vodičský preukaz sk. B
• Flexibilita cestovať k zákazníkovi počas implementačnej fázy (môže trvať aj niekoľko mesiacov)
• Flexibilnosť
• Zodpovednosť
• Komunikatívnosť
• Vysoké pracovné nasadenie

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4308887  Dátum zverejnenia: 20.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac