Sales Manager (Logistics company)

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená na základe skúseností a seniority vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Akvizícia nových klientov v oblasti transportnej logistiky
• Vedenie obchodných rokovaní, zostavovanie ponúk, vyjednávanie podmienok spolupráce
• Intenzívna starostlivosť o zákazníkov s cieľom udržiavať dlhodobé vzťahy
• Monitoring a analýza trhu v záujme získavania nových zákazníkov
• Spracovanie príslušnej obchodnej dokumentácie
• Príprava správ o priebehu a výsledkoch práce
• Spolupráca s ostatnými pracovníkmi spoločnosti

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je transportná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodny manažér

Počet rokov praxe

5

• Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
• Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii v oblasti transportnej logistiky
• Prax s riadením obchodných aktivít
• Schopnosť viesť obchodné rokovania
• Aktívnosť a samostatnosť
• Veľmi dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• Schopnosť nadväzovať dlhodobé vzťahy
• Orientácia na cieľ a úspech
• Dynamika, vysoké pracovné tempo
• Vnútorná motivácia
• Veľmi dobré organizačné zručnosti, časový manažment

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4069719  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac