Servisný technik

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ ročný bonus + firemné auto aj na súkromné účely, výsledná mzda bude stanovená na základe skúseností a seniority vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za nastavenie, údržbu a opravy strojov na zálohované obaly u zákazníkov
• Cestovanie za zákazníkmi v rámci prideleného regiónu, technik bude pracovať v regióne svojho bydliska

- Ročný bonus
- Služobné auto na súkromné účely

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Senci. Aktívna v rastúcom environmentálnom segmente, svetový odborník na riešenia pre zber, opätovné použitie a recykláciu plechoviek a fliaš.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• Ukončené stredoškolské vzdelanie v odbore elektrotechnik, mechatronik, prípadne v obdobnom odbore
• Certifikát odbornej spôsobilosti (§24 Revízny technik elektrických zariadení výhodou)
• Vodičský preukaz sk. B
• Užívateľská znalosť práce s PC (MS Office aplikácie)
• Základná znalosť anglického jazyka
• Skúsenosti s počítačovými operačnými systémami a PC sieťami
• Prozákaznícky prístup a vystupovanie
• Vysoké pracovné nasadenie
• Schopnosť zvládať rôzne pracovné úlohy pri poskytovaní servisu pre zákazníkov
• Dobré schopnosti identifikovať poruchu a navrhnúť spôsob jej odstránenia
• Príjemné, otvorené vystupovanie
• Lojalita
• Ochota cestovať za zákazníkmi

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Obchodná 24
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Strečok
Tel.: +421252632761
E-mail: poslať životopis
ID: 4036561  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac