Prípravár / Rozpočtár senior (dopravné a vodohospodárske stavby)

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 000 EUR/mesiacOd 2.000 EUR brutto / mesiac, výsledná mzda bude stanovená na základe skúseností a seniority vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza súťažných podkladov, projektovej dokumentácia a zmluvných podmienok zákazky
- Príprava rozpočtov pre projekty podľa výkazu výmer a projektovej dokumentácie
- Kalkulácia stavebných prác v oceňovacích programoch napr. CENKROS, ODIS a pod.
- Spracovanie cenových ponúk
- Analýza ponúk po ekonomickej a obsahovej stránke
- Určovanie množstva stavebného materiálu a pracovnej sily potrebnej na výstavbu
- Príprava technických podkladov pre stavbu
- Reportovanie výsledkov zákaziek
- Príprava podkladov na výberové konanie subdodávateľov, komunikácia so subdodávateľmi ohľadom cenových ponúk požadovaných prác, vyhodnocovanie obdržaných ponúk
- Komunikácia so stavebným dozorom investora
- Účasť na pravidelných kontrolných dňoch
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Reportovanie priamemu nadriadenému - Vedúcemu technického úseku

- Služobné auto na súkromné účely
- Multisport karta
- Jazykové kurzy a možnosť ďalšieho vzdelávania
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je medzinárodná stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prípravár stavieb, rozpočtár stavieb

Počet rokov praxe

3

- Minimálne SŠ vzdelanie zamerané na stavebníctvo (VŠ vzdelanie veľkou výhodou)
- Minimálne 3-ročná skúsenosť na obdobnej pozícii
- Znalosť angličtiny na úrovni mierne pokročilý (B1)
- Skúsenosti s prácou v MS Office a CENKROS
- Vodičský preukaz skupiny B
- Dobré analytické myslenie
- Tímový hráč
- Zmysel pre zodpovednosť
- Samostatnosť
- Flexibilita

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3911379  Dátum zverejnenia: 13.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac