Technický manažér (so skúsenosťou s výrobou plastov)

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Dohodou, 3. 000, - EUR hrubá mesačná mzda. Výška mzdy sa však môže meniť v závislosti od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zlepšovanie a optimalizovanie výrobného procesu
- Zavádzanie nových výrobkov a procesov do výroby
- Identifikácia a analýza nedostatkov vo výrobnom procese
- Organizácia plánovaných zásahov vo výrobnom procese
- Tvorba výkresovej dokumentácie
- Návrhy, zmeny a schvaľovanie nových nástrojov do výroby
- Zabezpečenie inštalácie liniek v súlade s výrobným systémom
- Úzka spolupráca s výrobou a ostatnými oddeleniami
- Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- Zavádza, sleduje a vylepšuje procesy v rámci výroby, vedenie nových technologických projektov

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Viacročné skúsenosti s výrobou, výrobným procesom v oblasti plastovej výroby sú nevyhnutnou podmienkou
- Zmysel pre detail
- Sebavedomý a dobrý tímový pracovník
- Profesionálny a etický prístup
- Dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- Schopnosť učiť sa a flexibilita pri zavádzaní nových technológií a výrobných postupov
- Skúsenosti s riadením ľudí vo výrobe

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3571923  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou, 3. 000, - EUR hrubá mesačná mzda. Výška mzdy sa však môže meniť v závislosti od seniority kandidáta.