Riaditeľ spoločnosti - logistika

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou, 10. 000, - EUR hrubá mesačná mzda. Výška mzdy sa však môže meniť v závislosti od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie spoločností
- Konsolidácia a zlúčenie spoločností – krízový manažment
- Reportovanie akcionárskej štruktúre
- Zodpovednosť za dodržiavanie stanoveného rozpočtu (P&L a účtovnej uzávierky, KPIs)
- Zaisťovanie spokojnosti zákazníkov z hľadiska kvality, dodávok a služieb
- Dohľad a zodpovednosť za dodržiavanie zákonov, predpisov a záväzkov spoločnosti
- Vedenie top manažmentu spoločnosti
- Predkladanie návrhov v rámci určovania a dosahovania krátkodobých a dlhodobých cieľov spoločnosti
- Zabezpečovanie dodržania miestnych predpisov a zákonov
- Riadenie výkonnosti a zlepšení
- Zodpovednosť za dodržanie stanoveného rozpočtu
- Poskytovanie odporúčaní a analýz týkajúcich sa investícií a peňažnej stratégie
- Dohliadanie na prípravu kompletných rozpočtov, plánov nápravných opatrení a ročného auditu spoločnosti
- Zodpovedanie za priebežné plnenie a dosahovanie stanoveného finančného plánu
- Kontrolovanie dodržiavania procesov v rámci spoločnosti
- Navrhovanie krátkodobej a dlhodobej stratégie spoločnosti
- Navrhovanie a schvaľovanie nových možností pre dosahovanie zisku
- Zastupovanie spoločnosti pri dôležitých obchodných rokovaniach a vyjednávaniach
- Komunikovanie s členmi vrcholového manažmentu spoločnosti a ostatných oddelení

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 46 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Našim klientom je spoločnosť so širokou škálou služieb v oblasti logistiky, distribúcie a iných služieb. Upresnenie bude poskytnuté vybraným kandidátom na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania (obchod, manažment)

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Schopnosť prijať zodpovednosť, rozhodnosť
- Delegovanie a kontrola
- Nadhľad
- Schopnosť efektívne riešiť konflikty a krízové situácie
- Odolnosť voči stresu
- Flexibilita
- Precíznosť
- Tímový hráč
- Prirodzená rázna, férová autorita
- Komunikatívnosť

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Obchodná 24/II
81106 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína, Bittalová, MBA
Tel.: +421 2 5263 2761
E-mail: poslať životopis
ID: 3409633   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou, 10. 000, - EUR hrubá mesačná mzda. Výška mzdy sa však môže meniť v závislosti od seniority kandidáta.