Riaditeľ spoločnosti - logistika

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou, 10. 000, - EUR hrubá mesačná mzda. Výška mzdy sa však môže meniť v závislosti od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie spoločností
- Konsolidácia a zlúčenie spoločností – krízový manažment
- Reportovanie akcionárskej štruktúre
- Zodpovednosť za dodržiavanie stanoveného rozpočtu (P&L a účtovnej uzávierky, KPIs)
- Zaisťovanie spokojnosti zákazníkov z hľadiska kvality, dodávok a služieb
- Dohľad a zodpovednosť za dodržiavanie zákonov, predpisov a záväzkov spoločnosti
- Vedenie top manažmentu spoločnosti
- Predkladanie návrhov v rámci určovania a dosahovania krátkodobých a dlhodobých cieľov spoločnosti
- Zabezpečovanie dodržania miestnych predpisov a zákonov
- Riadenie výkonnosti a zlepšení
- Zodpovednosť za dodržanie stanoveného rozpočtu
- Poskytovanie odporúčaní a analýz týkajúcich sa investícií a peňažnej stratégie
- Dohliadanie na prípravu kompletných rozpočtov, plánov nápravných opatrení a ročného auditu spoločnosti
- Zodpovedanie za priebežné plnenie a dosahovanie stanoveného finančného plánu
- Kontrolovanie dodržiavania procesov v rámci spoločnosti
- Navrhovanie krátkodobej a dlhodobej stratégie spoločnosti
- Navrhovanie a schvaľovanie nových možností pre dosahovanie zisku
- Zastupovanie spoločnosti pri dôležitých obchodných rokovaniach a vyjednávaniach
- Komunikovanie s členmi vrcholového manažmentu spoločnosti a ostatných oddelení

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Našim klientom je spoločnosť so širokou škálou služieb v oblasti logistiky, distribúcie a iných služieb. Upresnenie bude poskytnuté vybraným kandidátom na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania (obchod, manažment)

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Schopnosť prijať zodpovednosť, rozhodnosť
- Delegovanie a kontrola
- Nadhľad
- Schopnosť efektívne riešiť konflikty a krízové situácie
- Odolnosť voči stresu
- Flexibilita
- Precíznosť
- Tímový hráč
- Prirodzená rázna, férová autorita
- Komunikatívnosť

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Obchodná 24/II
81106 Bratislava
ID: 3409633   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou, 10. 000, - EUR hrubá mesačná mzda. Výška mzdy sa však môže meniť v závislosti od seniority kandidáta.