Pracovník bezpečnostnej služby

ARTEX-NOVA s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Stankovce, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
650-700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkon strážnej služby na osobnej a nákladnej vrátnici vo výrobnom podniku/ OC nie/
Práca nieje náročná, je vhodná aj pre fyzicky zdatných invalidných alebo starobných dôchodcov.

poskytovanie stravných lístkov za každých 12 hodín výkonu práce, alebo možnosť poskytovania teplej stravy priamo na pracovisku, zabezpečená bezplatná doprava do a zo zamestnania zo smeru: Svinná, Trenčín, Drietoma, Trenčianske Bohuslavice, Selec, Veľké Bierovce. Miesto výkonu práce je Trenčianske Stankovce. Zabehnutý kolektív. Nástup možný ihneď.

ponúkame dlhodobú pracovnú pozíciu v zabehnutom kolektíve / na jednej zmene 4 ľudia/

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

nutnosť -držiteľ preukaz odbornej spôsobilosti pre pracovníka SBS, alebo osvedčenie o absolvovaní kurzu odbornej spôsobilosti pre pracovníka SBS, bezúhonnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť. Možnosť príspevku na kurz odbornej spôsobilosti.

Naša spoločnosť vznikla v r.1998. z bezpečnostných služieb vykonávame strážnu službu, prevažne pre zahraničné spoločnosti na Slovensku , okrem obchodných centier. Ďalej vykonávame: ochranu majetku na verejne prístupnom mieste,ochranu majetku na inom než verejne prístupnom mieste,zabezpečovanie poriadku na mieste zhromažďovania osôb/kultúrne a spoločenské podujatia/ a iné.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3165900  Dátum zverejnenia: 30.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650-700