Realitný maklér bez akýchkoľvek poplatkov pre BA a TT

Artegos s.r.o.

Miesto práce
Drobného 27, Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.000€ - neobmedzene

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhodli sme sa rozšíriť náš team o 1-2 ďalších šikovných ľudí. Nevadí, ak si doteraz nepracoval s nehnuteľnosťami, v každom smere pomôžeme ako začiatočníkom tak aj skúseným obchodníkom. Postaráme sa o kompletné zaškolenie od začiatku a sme pri Vás pri všetkých potrebných krokoch. Okrem iného je u nás zárobok už prvý mesiac a ponuky u nás makléri dostávajú aj z kancelárie. Ak si komunikatívny, rád sa učíš nové veci tak si tu správne a čakáme na tvoj životopis. Nesľubujeme nesplniteľné.
Náplň práce (pozor, so všetkým je pomoc z kancelárie :)):
-Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností za účelom sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu
- Aktívne vyhľadávanie klientov, práca s klientmi spoločnosti
- Sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
- Vyhľadávanie vyhovujúcich nehnuteľností podľa požiadaviek klientov
- Vykonávanie obhliadok nehnuteľností, foto-dokumentovanie interiéru a exteriéru.
- Prezentovanie vybraných nehnuteľností klientom.
- Pripravovanie administratívnych podkladov pre uzatvorenie obchodného prípadu.
- Všetky práce sú v spolupráci s kanceláriou, ktorej úlohou je, aby ste boli spokojní a zarobili :)

- odmeňovanie bez obmedzenia
- mimoriadne odmeny
- flexibilný pracovný čas
- provízia ihneď po ukončení obchodného prípadu (žiadne čakanie na uzavretie účtovného mesiaca)
- neodpočítava sa DPH z provízie
- individuálny prístup
- neobmedzená podpora

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám svoje CV na e-mail [email protected] a my Vás budeme kontaktovať v čo najkratšej dobe ohľadom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, prispôsobivosť, schopnosť učiť sa nové veci, cieľavedomosť, zodpovedný prístup k práci

Realitnú kanceláriu Artegos založili experti na nehnuteľnosti, ktorí vedia, že pri životnej udalosti, ako je kúpa nehnuteľnosti, zohrávajú dôležitú úlohu emócie. Klienti potrebujú aby pri nich stál silný, skúsený, a profesionálny partner, na ktorého sa môžu spoľahnúť. Máme vysoké pracovné nasadenie a klienti a ich emócie sú u nás na prvom mieste.
ID: 3316625  Dátum zverejnenia: 21.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.000€ - neobmedzene