Vodič - skladník

ARTECH - STAV, spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 927, 925 01 Matúškovo, okres Galanta
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade stavebnín,
práce na VZV, rozvoz tovaru nákladným autom s HR

Výkonnostné a iné prémie
Bezplatné získanie školení:
- pravidelné školenia vodičov VZV
- zaškolenie na prácu s HR

Prosíme uchádzačov, aby posielali svoje životopisy písomne,alebo emailom.
Kontaktovať budeme iba tých, ktorí spĺňajú uvedené predpoklady.
Ďakujeme za pochopenie.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

mechanik -technik, stavebné - je výhodou,

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Bezúhonnosť, serióznosť, lojálnosť, zručnosť

Kvalifikačná karta vodiča C1, C,

Sme dodávateľmi stavebných materiálov nielen súkromným stavebníkom, ale aj významným stavebným spoločnostiam. Ponúkame sortiment najdôležitejších výrobcov stavebných materiálov a stavebného náradia.

Výkon našich predajcov je overený našimi doterajšími zákazníkmi, ktorí sa k nám v prípade investovania do ďalších stavieb s dôverou vracajú.
ID: 1537236  Dátum zverejnenia: 21.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou