Можливість для людей з України

Hľadáme PHP Programátora

Art4web (digital & branding studio)

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
30 - 50 EUR/hod.Flexibilná mzda na projektovej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme tím o nového mid/senior PHP programátora na dlhodobú spoluprácu na projektovej báze. Hľadáme technologického partnera, na ktorého sa môžeme spoľahnúť. Ako naša nová posila budeš pracovať na vývoji webstránok a aplikácií na mieru pre našich klientov. Teda vyvíjať, testovať, udržiavať a optimalizovať. Preto hľadáme človeka, ktorý je sebavedomý a samostatný v používaní vybraného frameworku (ideálne Laravel, ale sme otvorení aj iným frameworkom) a tiež má skúsenosti s pripájaním platobných metód a PCI compliance (Stripe, GoPay, PayPal a pod.).
Práca z domu nie je podmienkou, radi ťa privítame aj u nás s kávičkou na stole v atraktívnych priestoroch nášho štúdia v Bojniciach.

Možnosť spoluvytvárať zaujímavé projekty pre zvučné mená slovenských a zahraničných klientov
Perspektívna a zaujímavá práca na nových projektoch s možnosťou profesionálneho a kariérneho rastu
Možnosť podieľať sa na interných projektoch
Flexibilný pracovný čas
Možnosť práce remote
Práca v mladom kolektíve a pokiaľ chceš tak aj v atraktívnych priestoroch štúdia na najmodernejšom hardvéri.
Sebarealizácia a osobnostný rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy
PHP - Expert
HTML5 - Expert
CSS3 - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Laravel (PHP framework) - Mierne pokročilý
GIT - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôslednosť a samostatnosť – schopnosť samostatne navrhovať riešenia pre klienta
Zmysel pre detail a čistý kód
Spoľahlivosť (schopnosť dodržiavať deadliny)
Kreativitu (v myslení a v riešeniach)
Chuť neustále sa učiť nové veci
Komunikačné schopnosti

Sme Art4web a tvoríme webstránky a vizuálne identity pre ambiciózne značky po celom svete. Kombinujeme naše dlhoročné znalosti, nové technológie a výnimočný dizajn s umom a zmyslom pre detail. Sme perfekcionisti, ktorí dobre vedia, že detaily posúvajú projekty o úroveň vyššie.

Od San Francisca, cez Slovensko, až po Sydney. Naše práce servírujeme do celého sveta spod rozprávkového zámku Bojnice. Sme malé štúdio, ktoré chce malým aj ostať, pretože vo veľkých týmoch sa menej často hľadí na kvalitu. Špecializujeme sa najmä na unikátne, minimalistické a funkčné digitálne riešenia s wow-efektom. Našu prácu naozaj zbožňujeme a veríme, že je to aj vidieť.

Viac na www.art4web.co/sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4542696  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 30 EUR/hod.