Junior pre Oddelenie obchodu a výroby

ART-Ex s.r.o.

Miesto práce
Nádražná, Malacky
Termín nástupu
2.5.2024
1 100 EUR/mesiacFlexibilná pracovná doba. 13. plat. Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nákup a predaj produktov.

Styk so zákazníkom.

Príprava tovaru / objednávok pre jednotlivé zákazky.

Obstaranie expedície výrobkov zákazníkom podľa dohodnutých existujúcich procesov a inštrukcií.

Expedícia produktov na stavbu v spolupráci s oddeleniami spoločnosti.

Vyhotovovanie dokladov k jednotlivým zásielkam a vedenie ich evidencie.

Príprava podkladov pre ekonomické oddelenie.

Evidencia a správa skladu.

Zodpovednosť za zabezpečenie inventarizácie stavu zásob a vedenie pravidelnej inventúry.

Auto pre firemné účely.

Flexibilná pracovná doba.

13. plat.

Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie.

Možnosť profesijného rastu.

Doplnkové školenia, certifikáty.

Firemné akcie.

Ak ťa zaujala daná pozícia pošli svoje CV na dole uvedenú mailovú adresu a my sa ti ozveme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2024 (ostáva ešte 85 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava a Logistika alebo Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax výhodou ale nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Praktické myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci, práca pod stresom, precíznosť, chuť pracovať.

Spoločnosť ART-EX s.r.o. / START AUTOMATION spol. s r.o. je súkromná spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu v oblasti priemyselnej automatizácie od roku 1991. Za toto obdobie si spoločnosť vybudovala pevné miesto a široké know-how v oblasti plynárenstva, obzvlášť v oblasti uskladňovania zemného plynu. Svojimi aktivitami vykrýva bohaté spektrum činností v oblasti priemyselnej automatizácie a postupne rozšírila svoje aktivity na iné oblasti priemyselnej automatizácie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Šteffeková
Tel.: +421918816765
E-mail: poslať životopis
ID: 4817168  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac