Asistent servisného technika

ARRIVA Trnava, a.s.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
300 EUR/mesiacpohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečovanie spolupráce so servisom
preberacie protokoly
evidencia platnosti STK, EK
administratívna podpora servisného technika
evidencia techniky a opráv v SAPe
práca na skrátený úväzok(1/2) pre Stredisko Trnava

*cestovné výhody,
*sociálny program
* firemné akcie
* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis, motivačný list na našu adresu, príp. mailom. Do predmetu uveďte názov pozície a zašlite svoj súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679. Spoločnosť ARRIVA Trnava, a.s., spracúva osobné údaje na účely a v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spľňajú požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava,

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* prax v odbore 3 roky

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.
ARRIVA je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva 35 500 ľudí a prepraví približne 1,5 miliardy cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie. ARRIVA hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. ARRIVA pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3848548  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/mesiac