Vedúci oddelenia financovania, plánovania a štatistiky

ARRIVA Trnava, a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900 do 1100 €, variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vedie oddelenie financovania, plánovania a štatistiky
* Predkladá návrhy a spôsoby financovania rozsiahlejších akcií
* Posudzuje investičné zámery z hľadiska ekonomickej efektívnosti.
* Spracováva štatistiky a zabezpečuje rozborovú činnosti spoločnosti, vykonáva daňové poradenstvo
*Spracováva kalkulácie jednotlivých činností a služieb
* Zostavuje krátkodobý a dlhodobý finančný plán a plán investičného rozvoja spoločnosti

* sociálny program
* cestovné výhody
* firemné akcie
* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis, motivačný list na našu adresu, príp. mailom. Do predmetu uveďte názov pozície a zašlite svoj súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spľňajú požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* znalosť príslušných predpisov
* prax v odbore 3 roky

Vykonávame dopravnú činnosť v oblasti autobusovej dopravy. Ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Sme členom skupiny ARRIVA & DB Company. Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránkach www.arriva.co.uk; www.arriva.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Nitrianska 5
917 02 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vlasta Rusnáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3414006   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 do 1100 €, variabilná zložka mzdy