Vodič - vodička autobusu

ARRIVA Trnava, a.s.

Miesto práce
Arriva Trnava, a.s., Nitrianska 5, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,23€ na hod., varibilné zložky mzdy, príplatky, náhrada za pracovnú pohotovosť a ost.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vedenie cestného motorového vozidla - autobusu
* práca so strojčekom EMTEST
* výdaj cestovných lístkov

- NÁBOROVÝ PRÍSPEVOK
- ak ste držiteľom vodičského preukazu sk. C, UHRADÍME VÁM NÁKLADY na rozšírenie vodičského oprávnenia na sk. D a získanie kvalifikačnej karty vodiča
- ubytovanie
- cestovné výhody
- jubilejné odmeny
- odmeny za jazdu bez nehody
- sociálny program / regenerácia zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis, motivačný list na našu adresu, príp. mailom. Do predmetu uveďte názov pozície a zašlite svoj súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spľňajú požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

D

* prax vo vedení vozidla
* trestná bezúhonnosť
* odolnosť voči záťaži a stresu
* kvalifikačná karta vodiča

Spoločnosť ARRIVA Trnava, a.s. je členom medzinárodnej skupiny ARRIVA, ktorá je súčasťou koncernu DEUTSCHE BAHN (300.000 zamestnancov). ARRIVA je na Slovensku najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, diaľkovú, zahraničnú a komerčnú autobusovú dopravu, prevádzkuje prvé priame vlakové spojenie Nitry s Prahou a od roku 2017 aj službu zdieľaných bicyklov. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 400 zamestnancov a prevádzkuje 1 350 autobusov.
Hodnotami skupiny ARRIVA sú:
1. Jedna ARRIVA.
2. Výnimočný zážitok pre zákazníka.
3. Robíme správne veci.
4. Myslíme za hranice bežného.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránkach:
www.arriva.co.uk
www.arriva.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Nitrianska 5
917 02 Trnava
ID: 3413955   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,23€ na hod., varibilné zložky mzdy, príplatky, náhrada za pracovnú pohotovosť a ost.