Finančný účtovník (AR)

ARRIVA Slovakia a.s.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 050 EUR/mesiacRočný bonus do výšky základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe splnenia stanovených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finančný účtovník (AR) v skupine ARRIVA

Do účtovného centra hľadáme skúsených špecialistov, ale aj začínajúcich účtovníkov. Si to ty? Nenechaj si utiecť príležitosť pracovať pre skupinu ARRIVA. Aktuálne hľadáme účtovníka pre oddelenie pohľadávok (AR).

Náplň práce:
  • Zabezpečovať účtovanie na pridelených účtoch v oblasti pohľadávok (AR) pre vybrané spoločnosti skupiny ARRIVA na Slovensku.
  • Sledovať aktuálne zostatky pridelených účtov, vývoj jednotlivých položiek popr. ich vekovú štruktúru.
  • Koordinovať párovanie a odsúhlasovanie zostatkov pridelených účtov s inými oddeleniami a odberateľmi.
  • Spolupracovať na projektoch v danej oblasti.
  • Vytvárať reporty a analýzy účtov pre manažment.
  • Komunikovať s dodávateľmi a odberateľmi.
  • Riešiť reklamácie a pripomienky v oblasti účtovníctva.
  • Mesačné uzávierky.
Typický deň na pracovnej pozícii:
  • Účtovanie a kontrola zostatkov pridelených účtov.
  • Komunikácia s inými oddeleniami a odberateľmi.
  • Analýza a vytváranie reportov pre manažment.
Pracovná doba:
  • 7,5-hodinová pracovná doba s možnosťou pružného pracovného času.
  • Moznosť telepráce a home office.

- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.
- Zľavnené cestovné spoločnosťou ARRIVA.
- 7,5 hodinový pracovný čas, čiastočne možnosť práce z domu.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier).
- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu.
- Odmeny pri pracovných jubileách a ďalšie firemné benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis na adresu [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
SAP HANA - Základy
SAP R/3 - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

1

  • Finančného účtovníka (AR)
  • SAP alebo iný ERP výhodou
  • Anglický jazyk výhodou
  • Samostatnosť, precíznosť, dodržiavanie termínov
  • Analytické myslenie
  • Požadované soft skills: Schopnosť pracovať v tíme

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.

ARRIVA je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva 35 500 ľudí a prepraví približne 1,5 miliardy cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie. ARRIVA hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. ARRIVA pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Kontakt
Kontaktná osoba: Jana Süttöová
Tel.: +421 915 308 308
E-mail: poslať životopis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Tel.: +421915308308
ID: 4830996  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac