Finančný controller - junior

ARRIVA Slovakia a.s.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacročný bonus do výšky základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe splnenia stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava reportov, analýzy odchýlok voči plánom a ich vysvetlenie.
- Príprava plánov spoločnosti.
- Analýza výnosov, nákladov spoločnosti, net debt a návratnosti investícii.
- Koordinovanie a príprava investičných žiadaniek.
- Podpora účtovnej uzávierky.
- Príprava podkladov pre fakturáciu zdieľaných nákladov.
- Udržiavanie systémov SAP CO modul/BI a podpora zmien a ich vylepšení.

- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.
- Participácia na medzinárodných projektoch.
- Zľavnené cestovné spoločnosťou ARRIVA.
- 7,5 hodinový pracovný čas.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier).
- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu.
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách a ďalšie firemné benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy.
- Možnosť čiastočne práce z domu.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis na adresu [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

controller

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v controllingu, kalkuláciach, účtovaní výhodou.
- Analytické myslenie a riešenie problémov.
- Samostatnosť.
- Komunikatívnosť.
- Pružnosť v myslení.
- Precíznosť, pozornosť.
- Zodpovednosť, zameranie na cieľ.
- Tímový hráč.
- Znalosť SAP a Power BI výhodou.

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.

ARRIVA je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva 35 500 ľudí a prepraví približne 1,5 miliardy cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie. ARRIVA hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. ARRIVA pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Kontakt
Kontaktná osoba: Jana Süttöová
Tel.: +421 915 308 308
E-mail: poslať životopis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4433020  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac