Hlavný účtovník – miesto výkonu práce možné v: Nitra, Nové Zámky alebo Komárno

ARRIVA Slovakia a.s.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacRočný bonus do výšky základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe splnenia stanovených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do účtovného oddelenia hľadáme skúsených špecialistov. Si to ty? Nenechaj si utiecť príležitosť pracovať v skupine ARRIVA.

Náplň práce:
- Kontrolovať účtovné operácie podľa legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
- Kontrolovať účtovné knihy a poskytovať podnety na opravu chýb.
- Kontrolovať daňové doklady DPH (skúsenosti s TaxCube vítané) a nedaňové náklady, pripravovať daňové priznania.
- Metodicky podporovať účtovníctvo v súlade s platnými normami a predpismi.
- Pripravovať štatutárne a ostatne výkazy za pridelené oblasti.
- Pravidelne reportovať informácie o stave účtovníctva finančným riaditeľom za pridelené spoločnosti.
- Spolupracovať s manažérom účtovníctva na lokálnych ako aj zahraničných projektoch v oblasti daní a účtovníctva.
- Spolupracovať pri účtovných závierkach s audítormi a pri daňových kontrolách.
- Komunikovať a spolupracovať s inými oddeleniami a zamestnancami v rámci skupiny ARRIVA na Slovensku.

- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.
- Zľavnené cestovné spoločnosťou ARRIVA.
- 7,5 hodinový pracovný čas, čiastočne možnosť práce na home office.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier).
- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu.
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách a ďalšie firemné benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis na adresu [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

VŠEOBECNÉ SCHOPNOSTI:
- Analýza a riešenie problémov.
- Komunikácia.
- Informačná gramotnosť.
- Pružnosť v myslení.
- Samostatnosť.
- Precíznosť, pozornosť.

ODBORNÉ VEDOMOSTI:
- Právne predpisy v oblasti účtovníctva.
- Princípy daňovej sústavy, druhy daní na pokročilej úrovni.
- Skúsenosti s TaxCube vítané.
- Metodika a postupy účtovania (základná znalosť IFRS a dvojokruhového účtovníctva výhodou).
- Účtovné zápisy a účtovné knihy.
- Práca s účtovnými programami na pokročilej úrovni.
- Ovládanie balíka MS Office.

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.

ARRIVA je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva 35 500 ľudí a prepraví približne 1,5 miliardy cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie. ARRIVA hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. ARRIVA pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Kontakt
Kontaktná osoba: Jana Süttöová
Tel.: +421 915 308 308
E-mail: poslať životopis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4342808  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac