Finančný účtovník (AP)

ARRIVA Slovakia a.s.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacRočný bonus do výšky základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe splnenia stanovených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do účtovného centra hľadáme skúsených špecialistov, ale aj začínajúcich účtovníkov. Si to ty? Nenechaj si utiecť príležitosť pracovať pre skupinu ARRIVA. Aktuálne hľadáme účtovníka pre oddelenie záväzkov (AP).

Náplň práce:
- Zabezpečovať účtovanie na pridelených účtoch v oblasti záväzkov (AP) pre vybrané spoločnosti skupiny ARRIVA na Slovensku.
- Sledovať aktuálne zostatky pridelených účtov, vývoj jednotlivých položiek popr. ich vekovú štruktúru.
- Koordinovať párovanie a odsúhlasovanie zostatkov pridelených účtov s inými oddeleniami.
- Spolupracovať na projektoch v danej oblasti.

- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.
- Zľavnené cestovné.
- 7,5 hodinový pracovný čas.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier).
- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu.
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách a ďalšie firemné benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis na adresu [email protected] Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2020 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SAP výhodou
- Anglický jazyk výhodou
- Samostatnosť
- Precíznosť
- Analytické myslenie

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Aktuálne pôsobí v Nitrianskom, Košickom, Žilinskom a Trnavskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2016 spoločnosť zabezpečuje prvé priame vlakové spojenie Nitry s Prahou a od roku 2017 aj službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 400 zamestnancov a prevádzkuje 1 350 autobusov. Tvorí ju päť dopravných spoločností, jedna servisná a jedna centrálna spoločnosť.

ARRIVA pôsobí na európskom trhu v 14 krajinách, kde prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.

Hodnotami skupiny ARRIVA sú:
1. Jedna ARRIVA.
2. Výnimočný zážitok pre zákazníka.
3. Robíme správne veci.
4. Myslíme za hranice bežného.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 72
949 44 Nitra
ID: 3970309  Dátum zverejnenia: 18.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac