Analytik rozvoja biznisu - miesto výkonu práce Komárno alebo Nové Zámky

ARRIVA Slovakia a.s.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiacRočný bonus do výšky základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe splnenia stanovených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analyzovať, modelovať a hodnotiť hlavné prevádzkové a finančné KPI pripravovaných rozvojových programov spoločností v skupine ARRIVA v rôznych druhoch dopravy.
- Vykonávať investičný, prevádzkový a finančný kontroling, navrhovať opatrenia na odstránenie nedostatkov.
- Reportovať pravidelne o vývoji, plnení a zmenách investičného plánu.
- Spolupodieľať sa na tvorení strategického a finančného plánu, pripravovať prognózy a odhady, finančné analýzy, kalkulácie.
- Priebežne sledovať, analyzovať trh verejnej a komerčnej dopravy, prieskum trhu.

- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.
- Zľavnené cestovné.
- 7,5 hodinový pracovný čas.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier).
- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu.
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách a ďalšie firemné benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis na adresu [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
- Minimálne 2 roky praxe na kontrolingovom alebo strategickom oddelení.
- Skúsenosti s modelovaním a strategickými analýzami.
- Znalosť účtovníctva a obchodnej dokumentácie.

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.

ARRIVA je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva 35 500 ľudí a prepraví približne 1,5 miliardy cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie. ARRIVA hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. ARRIVA pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Kontakt
Kontaktná osoba: Jana Süttöová
Tel.: +421 915 308 308
E-mail: poslať životopis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3856957  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac