Finančný účtovník (pohľadávky) – miesto výkonu práce Nitra alebo Nové Zámky

ARRIVA Slovakia a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovať účtovanie na pohľadávkových účtoch za pridelené spoločnosti skupiny ARRIVA na Slovensku v spolupráci so zdieľaným centrom účtovných služieb
- Sledovať aktuálne zostatky účtov odberateľov a ich vekovú štruktúru
- Zabezpečovať účtovanie dotácií za služby vo verejnom záujme
- Koordinovať párovanie a odsúhlasovanie zostatkov účtov odberateľov s inými oddeleniami
- Spolupracovať na projektoch v oblasti pohľadávok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná zložka mzdy 950 €, ročný bonus do výšky základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe splnenia stanovených cieľov

- Zľavnené cestovné.
- 7,5 hodinový pracovný čas.
- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier).
- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu.
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách:

Možnosť výberu miesta výkonu práce - Nitra alebo Nové Zámky. Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis na adresu [email protected] Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
SAP - základy
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Samostatnosť
- Precíznosť
- Analytické myslenie

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Aktuálne pôsobí v Nitrianskom, Košickom, Žilinskom a Trnavskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2016 spoločnosť zabezpečuje prvé priame vlakové spojenie Nitry s Prahou a od roku 2017 aj službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 400 zamestnancov a prevádzkuje 1 350 autobusov. Tvorí ju päť dopravných spoločností, jedna servisná a jedna centrálna spoločnosť.

ARRIVA pôsobí na európskom trhu v 14 krajinách, kde prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.

Hodnotami skupiny ARRIVA sú:
1. Jedna ARRIVA.
2. Výnimočný zážitok pre zákazníka.
3. Robíme správne veci.
4. Myslíme za hranice bežného.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 72
949 44 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Süttöová
Tel.: +421915308308
E-mail: poslať životopis
ID: 3759572   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy 950 €, ročný bonus do výšky základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe splnenia stanovených cieľov