Hlavný účtovník

ARRIVA Slovakia a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy 1.500 €, ročný bonus do výšky základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe splnenia stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrolovať účtovné operácie podľa legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
- Metodicky podporovať účtovníctvo vykonávané v zdielanom centre služieb v súlade platnými normami a predpismi
- Kontrolovať účtovné knihy a poskytovať podnety na opravu chýb
- Kontrolovať daňové doklady DPH a nedaňové náklady, pripravovať daňové priznania
- Pravidelne reportovať informácie o stave účtovníctva finančným riaditeľom
- Spolupracovať s metodikom účtovníctva a daní
- Spolupracovať pri účtovných závierkach s audítormi a pri kontrolách
- Komunikovať a spolupracovať s inými oddeleniami a zamestnancami z iných ARRIVA spoločnosti na Slovensku.

- Zľavnené cestovné
- 7,5 hodinový pracovný čas
- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis na adresu [email protected] Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.1.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

4

VŠEOBECNÉ SCHOPNOSTI:
- Analýza a riešenie problémov
- Komunikácia
- Informačná gramotnosť
- Pružnosť v myslení
- Samostatnosť
- Precíznosť, pozornosť

ODBORNÉ VEDOMOSTI:
- Právne predpisy v oblasti účtovníctva
- Princípy daňovej sústavy, druhy daní
- Metodika a postupy účtovania
- Účtovné zápisy a účtovné knihy
- Účtovné programy, SAP výhodou
- Ovládanie balíka MS Office

Spoločnosť ARRIVA Slovakia a.s. je členom medzinárodnej skupiny ARRIVA, ktorá je súčasťou koncernu DEUTSCHE BAHN (300.000 zamestnancov). Na európskom trhu pôsobí v 14 krajinách. ARRIVA je na Slovensku najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, diaľkovú, zahraničnú a komerčnú autobusovú dopravu, prevádzkuje prvé priame vlakové spojenie Nitry s Prahou a od roku 2017 aj službu zdieľaných bicyklov. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 400 zamestnancov a prevádzkuje 1 350 autobusov.
Hodnotami skupiny ARRIVA sú:
1. Jedna ARRIVA.
2. Výnimočný zážitok pre zákazníka.
3. Robíme správne veci.
4. Myslíme za hranice bežného.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránkach:
www.arriva.co.uk
www.arriva.sk

Počet zamestnancov
85-95 zamestnancov

Adresa spoločnosti:
Štúrova 72
949 44 Nitra

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 72

Kontakt

ID: 3511846   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy 1.500 €, ročný bonus do výšky základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe splnenia stanovených cieľov