Metodik účtovníctva a daní

ARRIVA Slovakia a.s.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy 2.000 EUR , ročný bonus do výšky jednonásobku základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe splnenia stanovenýc cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sledovať legislatívne zmeny a koordinovať ich aplikácie pre potreby spoločnosti
- Metodicky riadiť a podporovať účtovníctvo a nadväzujúce procesy v súlade s platnou legislatívou, koordinovať a vypracovávať účtovné smernice
- Navrhovať aktualizáciu účtovného rozvrhu a postupov účtovania
- Kontrolovať správnosť účtovných operácií podľa legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
- Dohliadať nad vedením účtovníctva v GASSC v súlade platnými normami a predpismi.
- Spolupracovať s Hlavnými účtovníkmi a koordinátormi procesov pri riešení problematiky správneho postupu účtovania
- Odborná podpora pri kontrole daňových dokladov DPH a pri určovaní nedaňových nákladov
- Spolupracovať pri účtovných závierkach s audítormi a externými daňovými poradcami
- Komunikácia a spolupráca inými oddeleniami a zamestnancami z iných ARRIVA spoločnosti na Slovensku

- Zľavnené cestovné
- 7,5 hodinový pracovný čas
- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis na adresu [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

VŠEOBECNÉ SCHOPNOSTI:
- Administratíva
- Informačná, digitálna a ekonomická gramotnosť
- Komunikácia

ODBORNÉ VEDOMOSTI:
- Metodika DPH, hlásenia a výkazy dní
- Účtovníctvo
- Daňová problematika
- Ovládanie balíka MS Office

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.

ARRIVA je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva 35 500 ľudí a prepraví približne 1,5 miliardy cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie. ARRIVA hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. ARRIVA pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Kontakt
Kontaktná osoba: Jana Süttöová
Tel.: +421 915 308 308
E-mail: poslať životopis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3511748  Dátum zverejnenia: 12.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy 2.000 EUR , ročný bonus do výšky jednonásobku základnej mesačnej mzdy, vyplatený na základe splnenia stanovenýc cieľov