Skladník/čka

Arriva Service s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mesačná mzda 350 € + prémie, podrobnejšie informácie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímať, skladovať a vydávať materiál
- vykonávať inventúry a viesť evidenciu materiálu v sklade
- riadiť prevzatie, úschovu a včasné vrátenie obalov a viesť o tom evidenciu
- zaisťovať zber materiálových zásob určených k renovácii
- zodpovedať za výpis a evidenciu dokladu pri predaji materiálu a služieb
- viesť evidenciu konsignačných skladov, prijímať a vydávať náhradné diely

- 3,75 hodinový pracovný čas
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie (3. pilier)
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- zaškolenie podľa interných štandardov spoločnosti
- množstvo ďalších benefitov na osobnom pohovore

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám na uvedenú e-mailovú adresu svoj životopis. K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu vykonávania výberového konania v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.4.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- počítačové spôsobilosti
- zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
- bezúhonnosť, lojálnosť

Spoločnosť Arriva Service s.r.o. je členom medzinárodnej skupiny ARRIVA, ktorá je súčasťou koncernu DEUTSCHE BAHN (300 000 zamestnancov). ARRIVA je na Slovensku najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, diaľkovú, zahraničnú a komerčnú autobusovú dopravu, prevádzkuje prvé priame vlakové spojenie Nitry s Prahou a od roku 2017 aj službu zdieľaných bicyklov. ARRIVA má na Slovensku takmer 2400 zamestnancov a prevádzkuje 1350 autobusov.

Hodnotami skupiny ARRIVA sú:
1. Jedna ARRIVA
2. Výnimočný zážitok pre zákazníka
3. Robíme správne veci
4. Myslíme za hranice bežného

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránkach:
www.arriva.co.uk
www.arriva.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Bratislavská 1804
945 01 Komárno

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Haverová
E-mail: poslať životopis
ID: 3621364   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mesačná mzda 350 € + prémie, podrobnejšie informácie na osobnom pohovore