Opravár motorových vozidiel

Arriva Service s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2,97 €/ hod. + pohyblivá zložka + výkonové odmeny + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Arriva Service s.r.o., so sídlom v Komárne, obsadzuje pre divíziu v Michalovciach pracovnú pozíciu, ktorá je vhodná pre uchádzačov s praxou v oblasti autodoprava-elektro. Od nového kolegu očakávame zodpovedný a samostatný prístup k zvereným úlohám.

Medzi Vaše zodpovednosti a právomoci budú patriť najmä:
- zabezpečovanie opráv a údržba autobusov a vozidiel pre hromadnú dopravu osôb
- údržba, diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie
- vykonávanie servisných prehliadok podľa interných štandardov
- výjazdy pri poruchách autobusov

- 7,5 hodinový pracovný čas
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie (3.pilier)
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- zaškolenie podľa interných štandardov spoločnosti
- množstvo ďalších benefitov a zamestnaneckých výhod na osobnom pohovore

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a máte záujem o bližšie informácie o ponúkanej pracovnej pozícii môžete sa informovať na tel. čísle 0915 930 529 priamo u manažéra divízie servisu región Michalovce - p. Ing. Szunyog. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosti ARRIVA spracúvajú osobné údaje na účely a v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore autoelektrikár, technické, dopravné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

- prax v odbore výhodou
- vyučený v odbore podmienkou
- skúsenosti s opravami autobusov alebo nákladných vozidiel výhodou
- VP sk. C,D výhodou
- oprávnenie na VZV výhodou
- manuálna zručnosť, technické myslenie
- zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
- bezúhonnosť, lojálnosť

Spoločnosť Arriva Service s.r.o. je členom medzinárodnej skupiny ARRIVA, ktorá je súčasťou koncernu DEUTSCHE BAHN (300 000 zamestnancov). ARRIVA je na Slovensku najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, diaľkovú, zahraničnú a komerčnú autobusovú dopravu, prevádzkuje prvé priame vlakové spojenie Nitry s Prahou a od roku 2017 aj službu zdieľaných bicyklov. ARRIVA má na Slovensku takmer 2400 zamestnancov a prevádzkuje 1350 autobusov.

Hodnotami skupiny ARRIVA sú:
1. Jedna ARRIVA
2. Výnimočný zážitok pre zákazníka
3. Robíme správne veci
4. Myslíme za hranice bežného

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránkach:
www.arriva.co.uk
www.arriva.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Bratislavská 1804
945 01 Komárno
ID: 3363198   Dátum zverejnenia: 18.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2,97 €/ hod. + pohyblivá zložka + výkonové odmeny + príplatky