Prevádzkový majster

ARRIVA Nové Zámky, a.s.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy do výške 25% závislá od dosiahnutia mesačných cieľov, mzda vo výške 1.437,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za technický stav vozidiel na prevádzke
- Vedie kompletnú dokumentáciu k vozidlám
- Zabezpečuje a plánuje technické a emisné kontroly vozidiel a iné revízie a kontroly vozidiel a jeho súčastí v zmysle zákona
- Zodpovedá a plánuje garančné kontroly vozidiel, servis a opravy vozidiel - komunikuje so servisnou spoločnosťou a externými dodávateľmi
- Rieši dopravné nehody, poistné udalosti a iné mimoriadne udalosti spojené s prevádzkou
vozidiel prevádzky
- Zodpovedá za dodržiavanie finančného plánu opráv, vedie kompletnú servisnú agendu vozidiel, kontroluje, schvaľuje, resp. v prípade potreby komunikuje so servisnou spoločnosťou vykonané opravy na vozidlách
- Spolupracuje s dispečingom na zabezpečení chodu prevádzky (vyhodnocuje denné záznamy vodičov, koordinuje, vyhodnocuje spotrebu a vykonáva kontroly vozidiel a vodičov)
- Pripravuje a vyhodnocuje reporty pre nadriadených

- práca v stabilnej firme
- cestovné výhody (zľavnené)
- regeneračné kúpeľné pobyty
- jubilejné odmeny pri pracovných a životných výročiach
- poskytovanie príspevku na dôchodkové doplnkové sporenie

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.
Spoločnosti ARRIVA spracúvajú osobné údaje na účely a v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravný, technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

POŽIADAVKY na uchádzača:
Osobnostné predpoklady:
spoľahlivosť
flexibilita
organizačné schopnosti
komunikatívnosť, odolnosť voči stresu,
prax v riadení kolektívu

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.
Arriva je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva približne 34 600 ľudí a zabezpečuje približne 1,5 miliardy prepravených cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie Arriva hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. Arriva pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránkach:
www.arriva.co.uk
www.arriva.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4434851  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac