Vodič autobusu

ARRIVA Nové Zámky, a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
5,24 EUR/hod.ďalšie odmeňovanie, prémie, príplatky podľa platnej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatne viesť a obsluhovať autobus za účelom prepravy osôb v cestnej doprave
- preberať hotovosť, vydávať cestovné lístky, denne odvádzať tržbu

práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
regeneračné kúpeľné pobyty
finančné odmeny pri pracovných a životných výročiach
príspevok zamestnávateľa na dôchodkové doplnkové sporenie
zľavnené cestovné aj pre rodinných príslušníkov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis emailom. Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

POŽIADAVKY na uchádzača:
spoľahlivosť a zodpovednosť
zdravotná a psychická spôsobilosť
príjemné vystupovanie
vodičský preukaz skupiny D, + KKV
trestná bezúhonnosť

V prípade ak je uchádzač držiteľom vodičského oprávnenia skupiny B, C, umožníme mu získať vodičské oprávnenie skupiny D.

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.
Arriva je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva približne 34 600 ľudí a zabezpečuje približne 1,5 miliardy prepravených cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie Arriva hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. Arriva pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránkach:
www.arriva.co.uk
www.arriva.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4401775  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,24 EUR/hod.