Vodič autobusu

ARRIVA Nové Zámky, a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná hodinová mzda 3,80 € + prémie, príplatky, odmeny podlľa platnej podnikovej kolektívnej zmluvy, v roku 2018 je priemerná hodinová mzda vodičov 6,45 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatne viesť a obsluhovať autobus za účelom prepravy osôb v cestnej doprave
- preberať hotovosť, vydávať cestovné lístky, denne odvádzať tržbu

práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
regeneračné kúpeľné pobyty
finančné odmeny pri pracovných a životných výročiach
príspevok zamestnávateľa na dôchodkové doplnkové sporenie
zľavnené cestovné aj pre rodinných prískušníkov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis emailom. Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

D

POŽIADAVKY na uchádzača:
spoľahlivosť a zodpovednosť
zdravotná a psychická spôsobilosť
príjemné vystupovanie
vodičský preukaz skupiny D, + KKV
trestná bezúhonnosť

V prípade ak je uchádzač držiteľom vodičského oprávnenia skupiny B, C, pomôžeme s financovaním vod. preukazu skupiny D

Spoločnosť ARRIVA Nové Zámky, a.s. je členom medzinárodnej skupiny ARRIVA , ktorá je súčasťou koncernu DEUTSCHE BAHN (300 000 zamestnancov). ARRIVA je na Slovensku najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, diaľkovú, zahraničnú a komerčnú autobusovú dopravu, prevádzkuje prvé priame vlakové spojenie Nitry s Prahou a od roku 2017 aj službu zdieľaných bicyklov. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 400 zamestnancov a prevádzkuje 1 350 autobusov.

Hodnotami skupiny ARRIVA sú:
1. Jedna Arriva
2. Výnimočný zážitok pre zákazníka
3. Robíme veci správne
4. Myslíme za hranice bežného

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránkach:
www.arriva.co.uk
www.arriva.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Považská 2
940 14 Nové Zámky
[email protected]
ID: 3490503   Dátum zverejnenia: 12.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná hodinová mzda 3,80 € + prémie, príplatky, odmeny podlľa platnej podnikovej kolektívnej zmluvy, v roku 2018 je priemerná hodinová mzda vodičov 6,45 €