Technik správy majetku a služieb

ARRIVA Nové Zámky, a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda 900 € , mesačné prémie a príplatky v zmysle platnej podnikovej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 zabezpečovať projekty v oblasti výstavby a obnovy budov a zariadení v majetku spoločnosti,
 spravovať portfólio nehnuteľného majetku spoločnosti s dôrazom na optimalizáciu služieb a nákladov,
 koordinovať výstavbu konkrétneho objektu, kontrolovať kvalitu dodaných výkonov, harmonogram prác,
 sledovanie technického stavu objektov, plánovanie údržby, pripravovať plán investičných aktivít, kontrolovať jeho dodržiavanie,
 viesť evidenciu nehnuteľného majetku
 zabezpečovať činnosti vyplývajúce z platnej legislatívy pre stavebné činnosti pre vyhradené technické zariadenia budov, strojov,
 riadenie energetiky v spoločnosti - evidovanie meradiel a vyhodnocovanie spotrieb vrátane prípravy podkladov k fakturácii,
 plánovať rozpočet a sledovať čerpanie nákladov a výnosov na dodávky a služby,
- realizovať prieskumy trhu, identifikovať a predkladať riešenia najlepšej praxe,
 pravidelne reportovať výsledky, porovnávať ich, analyzovať a v prípade potreby implementovať nápravné opatrenia,
 viesť aktuálnu dokumentáciu k nehnuteľnostiam - pre stavby a zariadenia ( projektová dokumentácia, stavebné povolenia, kolaudačné rozhodnutia, povolenia na prevádzku,...),
 zodpovednosť za dodržiavanie noriem z oblasti životného prostredia, odpadového hospodárstva, v oblasti vôd a ochrany ovzdušia
 zodpovednosť za prevádzkovanie inžinierskych sietí ( trafostanice, vodné stavby)
 príprava podkladov k uzatváraniu zmlúv na prenájom a ich administrácia

práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
regeneračné kúpeľné pobyty
jubilejné odmeny pri pracovných a životných výročiach
poskytovanie príspevku zamestnávateľa na dôchodkové doplnkové sporenie
zľavnené cestovné

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis emailom. Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.8.2018 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (stavebné)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

POŽIADAVKY na uchádzača:
VŠEOBECNÉ SCHOPNOSTI:
analýza a riešenie problémov
vedenie ľudí, tímová práca
informačná, technická, digitálna a ekonomická
gramotnosť
organizačné schopnosti
samostatnosť, rozhodnosť
tvorivosť
komunikácia, prezentovanie
ODBORNÉ VEDOMOSTI:
manažment rizík, manažment kvality
technické zariadenie budov
environmentálny manažment

Spoločnosť ARRIVA Nové Zámky, a.s. je členom medzinárodnej skupiny ARRIVA (60000 zamestnancov), ktorá je súčasťou koncernu DEUTSCHE BAHN (300000 zamestnancov).
Hodnotami skupiny ARRIVA sú:
1. Jedna Arriva.
2. Výnimočný zážitok pre zákazníka
3. Robme veci správne
4. Myslime za hranice bežného
Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránkach:
www.arriva.co.uk
www.arriva.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Považská 2
940 14 Nové Zámky
praca.nz@arriva.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Moravčíková
Tel.: +421908758587
E-mail: poslať životopis
ID: 3462320   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 900 € , mesačné prémie a príplatky v zmysle platnej podnikovej kolektívnej zmluvy