Dispečer/pokladník

ARRIVA Nové Zámky, a.s.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
dohodou
základná mzda 800 € , mesačné prémie a príplatky v zmysle platnej podnikovej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovať, riadiť a kontrolovať prácu vodičov autobusu
- vyhodnocovať a spracúvať záznamy o prevádzke vozidiel
- viesť evidenciu spotreby pohonných hmôt, pneumatík a nákladov vynaložených na opravy autobusov
- predaj cestovných lístkov
- nabíjanie čipových kariet cestujúcich
- odvod tržby, evidencia a zúčtovanie cenín

práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
regeneračné kúpeľné pobyty
jubilejné odmeny pri pracovných a životných výročiach
poskytovanie príspevku zamestnávateľa na dôchodkové doplnkové sporenie
zľavnené cestovné

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis emailom. Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

dopravný, ekonomický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

POŽIADAVKY na uchádzača:
Osobnostné predpoklady:
trestná bezúhonnosť
spoľahlivosť
flexibilita
organizačné schopnosti
komunikatívnosť, odolnosť voči stresu,
prax v riadení kolektívu

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.
Arriva je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva približne 34 600 ľudí a zabezpečuje približne 1,5 miliardy prepravených cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie Arriva hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. Arriva pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránkach:
www.arriva.co.uk
www.arriva.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3444375  Dátum zverejnenia: 10.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 800 € , mesačné prémie a príplatky v zmysle platnej podnikovej kolektívnej zmluvy