Vodič/ka autobusu (MMD okres Nitra, Topoľčany, Zlaté Moravce)

ARRIVA NITRA a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
5,24 EUR/hod.základná hodinová mzda + prémie, príplatky vyplácané v zmysle platnej kolektívnej zmluvy (priemerná mesačná mzda je 1270,- €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava cestujúcich v pravidelnej prímestskej autobusovej doprave,
- predaj cestovných lístkov.

- trvalý pracovný pomer v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
- zľavnené cestovné aj pre rodinných príslušníkov,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier),
- kultúrne a športové podujatia pre zamestnancova a rodinných príslušníkov,
- Multisport karta,
- týždenný pracovný úväzok 37,5 hod.,
- možnosť ubytovania.

V prípade záujmu o ponuku, zašlite svoj profesný životopis spolu s motivačným listom na e-mailovú adresu: [email protected]. Taktiež je potrebné zaslať i súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679. Spoločnosť ARRIVA NITRA, a.s., spracúva osobné údaje na účely a v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C, D

- výborné vodičské schopnosti,
- cit pre bezpečnú jazdu,
- dobrý zdravotný stav,
- rýchle a pohotové reakcie,
- komunikatívnosť a ústretovosť voči cestujúcim,
- dochvíľnosť - dodržiavať cestovný poriadok,
- základná technická zdatnosť.

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.
ARRIVA je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva 35 500 ľudí a prepraví približne 1,5 miliardy cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie. ARRIVA hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. ARRIVA pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.sk
www.arriva.co.uk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4401691  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,24 EUR/hod.