Technik správy majetku

ARRIVA NITRA a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacVýška základnej mzdy je od 1000,- €, jej finálna výška je závislá od skúseností kandidáta. Variabilná zložka mzdy je do výšky 25% zo základnej mzdy na základe splnenia stanovených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa budov, pozemkov a majetku v správe zamestnávateľa, zadeľovanie a organizácia práce podriadeným pracovníkom;
- vykonávanie dohľadu pri servisných, údržbárskych a stavebných prácach realizovanými externými dodávateľmi;
- navrhovanie plánu a realizácia údržby budov, sledovať čerpanie nákladov a výnosov na dodávky a služby spojené so správou nehnuteľností;
- zabezpečovanie činností vyplývajúcich z platnej legislatívy pre vyhradené technické zariadenia budov, strojov;
- zodpovednosť za prevádzkovanie inžinierskych sietí ( trafostanice, vodné stavby);
- vedenie aktuálnej dokumentácie k nehnuteľnostiam - pre stavby a zariadenia ( projektová dokumentácia, stavebné povolenia, kolaudačné rozhodnutia, povolenia na prevádzku,...);
- riadenie energetiky v spoločnosti, evidovanie meradiel a vyhodnocovanie spotrieb vrátane prípravy podkladov k fakturácii (elektrina, voda, plyn);
- zodpovednosť za dodržiavanie noriem z oblasti životného prostredia, odpadového hospodárstva, v oblasti vôd a ochrany ovzdušia;
- príprava podkladov k uzatváraniu zmlúv na prenájom a ich administrácia;
- poskytovanie podkladov pre realizáciu tendrov pre výber najvýhodnejších dodávateľov, realizovať prieskumy trhu;
- report výsledkov, porovnávanie, analýza a v prípade potreby implementácia nápravných opatrení.

- trvalý pracovný pomer v stabilnej nadnárodnej spoločnosti;
- zľavnené cestovné aj pre rodinných príslušníkov;
- odmeny pri životných a pracovných jubileách;
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier);
- kultúrne a športové podujatia pre zamestnancova a rodinných príslušníkov;
- Multisport karta;
- týždenný pracovný úväzok 37,5 hod..

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesijný životopis na adresu [email protected] a do predmetu uveďte názov pozície. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.
Spoločnosti ARRIVA spracúvajú osobné údaje na účely a v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (stavebné)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VŠEOBECNÉ SCHOPNOSTI:
- analýza a riešenie problémov;
- vedenie ľudí, tímová práca;
- informačná, technická, digitálna a ekonomická;
- gramotnosť;
- organizačné schopnosti;
- samostatnosť, rozhodnosť;
- tvorivosť;
- komunikácia, prezentovanie.

ODBORNÉ VEDOMOSTI:
- manažment rizík;
- manažment kvality;
- technické zariadenie budov;
- environmentálny manažment.

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.
Arriva je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva približne 34 600 ľudí a zabezpečuje približne 1,5 miliardy prepravených cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie Arriva hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. Arriva pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.sk
www.arriva.co.uk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4352745  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac