Vodič/ka autobusu

ARRIVA NITRA a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava cestujúcich v pravidelnej mestskej a prímestskej autobusovej doprave,
- predaj cestovných lístkov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,80 € základná hodinová mzda + prémie, príplatky vyplácané podľa platnej kolektívnej zmluvy (6,73 € priemerná hodinová mzda za rok 2018 bez nadčasov)

- trvalý pracovný pomer v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
- zľavnené cestovné aj pre rodinných príslušníkov,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách, pre darcov krvi,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier),
- ubytovanie ZDARMA,
- výpomoc pri VP,
- kultúrne a športové podujatia pre zamestnancova a rodinných príslušníkov.

Informácie o výberovom konaní

Na prácu vodiča autobusu sú potrebné nasledovné doklady:
1. Vodičský preukaz sk. D
2. Kvalifikačná karta vodiča
3. Osvedčenie o psychickej spôsobilosti
4. Osvedčenie o zdravotnej spôsobilosti
5. Tachografová karta

Záujemcom, ktorí nedisponujú potrebnými dokladmi (VP sk. B,C), ale radi šoférujú ponúkame pomoc pri zvýšení kvalifikácie.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis. K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu vykonávania výberového konania v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C, D

- výborné vodičské schopnosti,
- cit pre bezpečnú jazdu,
- dobrý zdravotný stav,
- rýchle a pohotové reakcie,
- ústretovosť voči cestujúcim,
- schopnosť vhodne komunikovať s cestujúcimi,
- dochvíľnosť, schopnosť dodržiavať cestovný poriadok,
- základná technická zdatnosť.

Spoločnosť ARRIVA NITRA a.s. je členom medzinárodnej skupiny ARRIVA, ktorá je súčasťou koncernu DEUTSCHE BAHN (300.000 zamestnancov). ARRIVA je na Slovensku najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, diaľkovú, zahraničnú a komerčnú autobusovú dopravu, prevádzkuje prvé priame vlakové spojenie Nitry s Prahou a od roku 2017 aj službu zdieľaných bicyklov. ARRIVA má na Slovensku takmer 2 400 zamestnancov a prevádzkuje 1 350 autobusov.
Hodnotami skupiny ARRIVA sú:
1. Jedna ARRIVA.
2. Výnimočný zážitok pre zákazníka.
3. Robíme správne veci.
4. Myslíme za hranice bežného.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránkach:
www.arriva.co.uk
www.arriva.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Štúrova 72
949 44 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Iveta Jedličková
Tel.: +421 908 939 915
E-mail: poslať životopis
ID: 2918937   Dátum zverejnenia: 25.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,80 € základná hodinová mzda + prémie, príplatky vyplácané podľa platnej kolektívnej zmluvy (6,73 € priemerná hodinová mzda za rok 2018 bez nadčasov)