Vodič/ka autobusu v Bratislavskom kraji

ARRIVA Mobility Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
1 300 - 2 000 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda vodičov vrátane pohyblivej zložky, príplatkov a prípadných nadčasov je v rozpätí 1300 EUR - 2000 EUR (brutto). Nad rámec mzdy Vám poskytneme cestovné náhrady. 6,82 EUR je základná hodinová mzda, spolu s variabilnou zložkou mzdy 1,34 EUR je možné dosiahnuť 8,16 EUR za hodinu (brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava cestujúcich v pravidelnej prímestskej autobusovej doprave
- predaj cestovných lístkov

Pridaj sa k nám a staň sa členom tímu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Priemerná mesačná mzda vodičov je u nás vo výške 1300 € - 2000 €
- Hodinová mzda vrátane variabilnej zložky 8,16 € / hod + ďalšie príplatky (základná mzda je 6,82 € a variabilná
zložka 1,34 €) + príplatky za prácu v noci, počas sviatkov, víkendov a nadčasy.
- Stabilná práca s výhľadom minimálne na 8 rokov
- Pravidelné medziročné navyšovanie platu
- Nové autobusy
- Firemné ošatenie
- Pomoc s ubytovaním ak nebývate v okolí Bratislavy
- náš tím a šikovní kolegovia na dispečingu zabezpečia kompletný servis pri riešení vzniknutých udalostí
- Zľavnené cestovné pre zamestnanca a rodinných príslušníkov spoločnosťou ARRIVA
- ďalšie zamestnanecké benefity
- možnosť preplatenia vodičského preukazu D

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis na adresu [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0915 188 881, radi Vám pomôžeme s vyplnením vašich kontaktných údajov.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

D

Prax na pozícii/v oblasti

vodič autobusu výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz skupiny D,
- vek minimálne 21 rokov
- výborné vodičské schopnosti,
- cit pre bezpečnú jazdu,
- dobrá zdravotná stav a psychická spôsobilosť
- rýchle a pohotové reakcie,
- komunikatívnosť a ústretovosť voči cestujúcim,
- dochvíľnosť - dodržiavať cestovný poriadok,
- základná technická a odborná zdatnosť

ARRIVA na Slovensku a vo svete

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji, kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 500 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála.
ARRIVA je popredným poskytovateľom osobnej dopravy v celej Európe, zamestnáva 35 500 ľudí a prepraví približne 1,5 miliardy cestujúcich v 10 európskych krajinách. S autobusmi, vlakmi, autokarmi, električkami, vodnými autobusmi, systémami zdieľania bicyklov a dopravnými riešeniami na požiadanie. ARRIVA hrdo spája ľudí a komunity bezpečne, spoľahlivo a udržateľne, pričom tieto služby poskytuje každý deň lepším spôsobom. ARRIVA pôsobí v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Taliansku, Holandsku, Poľsku, na Slovensku, v Slovinsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Viac informácií o skupine ARRIVA nájdete na stránke:
www.arriva.co.uk

Kontakt
ARRIVA Mobility Solutions s.r.o. Bratislava
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

ID: 4775329  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac