Vodič autobusu - nástupný bonus 1000€

ARRIVA Liorbus, a.s.

Miesto práce
Mláka 4/6, Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
4,9 EUR/hod.+ pohyblivá zložka mzdy a príplatky v zmysle podnikovej kolektívnej zmluvy + náhrada za pracovnú pohotovosť + cestovné náhrady. Priemerná mesačná hrubá mzda 1230,- €. Náborový príspevok 1000,- € alebo zvýšenie kvalifikácie: preplatenie rozšírenia vodičského preukazu zo sk. "C" na "D" a KKV. Náborový príspevok, alebo príspevok na zvýšenie kvalifikácie bude vyplatený po uplynutí skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za správne vedenie vozidla.
• Kontroluje technický stav vozidla a to nielen pred začiatkom jazdy, ale i v priebehu dennej prevádzky a po ukončení denného výkonu vozidla.
• Udržuje autobus v poriadku a čistote.
• Dodržuje základné predpisy a normy, upravujúce výkon funkcie vodiča autobusu.
• Podľa vopred stanoveného rozvrhu služieb dodržiava nástup do zamestnania.
• Dodržuje predpisy a povinnosti pred výjazdom, pri prepravnom výkone a pri návrate.
• Plní určené opatrenia pri dopravnej nehode.
• Dodržuje pracovnú disciplínu.
• Upozorňuje zamestnávateľa na zistené závady technického stavu vozidla.
• Dodržuje pokyny pre vodičov, pracovný poriadok a pracovné povinnosti vodiča autobusu.
• Práca so strojčekom EMTEST.
• Výdaj cestovných lístkov.

Náborový príspevok 1000,- € alebo zvýšenie kvalifikácie: preplatenie rozšírenia vodičského preukazu zo sk. "C" na "D" a kvalifikačnej karty vodiča. Náborový príspevok, alebo príspevok na zvýšenie kvalifikácie bude vyplatený po uplynutí skúšobnej doby.
Príspevok zamestnávateľa na poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania.
Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier).
Preplatenie rekreačného príspevku.
Finančné odmeny pri životných a pracovných jubileách.
Zvýhodnená tarifa cestovných lístkov pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov v rámci regiónu Liptov a Orava.
Ošatenie vodiča 1x ročne.
Zamestnanecké benefity.
Zabezpečený dôchodok.

Ak spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis a motivačný list na našu adresu, príp. mailom. Spoločnosť ARRIVA Liorbus, a.s. spracúva osobné údaje na účely a v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES. Vzor súhlasu je ďalej v texte, priložte ho k Vašej žiadosti.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

D

Požadujeme:
• Vodičský preukaz skup. D,
• Kvalifikačnú kartu vodiča,
• Psychologické vyšetrenie,
• Zdravotnú spôsobilosť,
• Príjemné vystupovanie.

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. V Bratislavskom, Košickom, Nitrianskom, Trnavskom a Žilinskom kraji zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. V roku 2016 spoločnosť prevádzkovala vlakové spojenie Nitry s Prahou a od roku 2017 aj službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing. ARRIVA zamestnáva na Slovensku viac ako 2 700 zamestnancov a prevádzkuje viac ako 1 500 autobusov. Tvorí ju šesť dopravných spoločností, servisná spoločnosť a centrála. ARRIVA je jedným z popredných poskytovateľov osobnej dopravy v Európe, zamestnáva viac ako 39 000 ľudí a ročne prepravuje 1,2 miliardy cestujúcich v 12 európskych krajinách. Je súčasťou Deutsche Bahn (DB), jednej z vedúcich spoločností v oblasti osobnej a logistickej dopravy na svete a je zodpovedná za regionálne služby v oblasti osobnej dopravy DB mimo Nemecka. Prevádzkuje autobusovú, železničnú a lodnú dopravu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4203944  Dátum zverejnenia: 16.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,9 EUR/hod.