Можливість для людей з України

Cukrár/ka

Arriba, s.r.o.

Miesto práce
Bartókova 8, Bratislava
Termín nástupu
Júl, august, dohodou
1 100 - 1 300 EUR/mesiacpríplatok sobota, stravné-hotovosť na účet, prémia 5Eur/deň (cca. 100Eur mesiac) za odpracované dni, odmena pri narodeninách a meninách, ročná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pečenie korpusov, pečenie koláčov, spájanie tort/krájanie tort/balenie tort, dokončovanie tort,upratovanie,umývanie. Dodržiavanie hygienických predpisov. Práca je od utorka do soboty približne 6-14hod., čas práce záleží aj od Vašej šikovnosti.

Stravné v hotovosti, odmeny na sviatky, ročné odmeny. Čiastočne flexibilný čas. Keď ste hotoví napríklad po 6hodinách, nemusíte ostávať v práci.

Informácie o výberovom konaní

výrobňa- Bartókova 8, vedľa Bartókovej 6-Bratislava 1,
www.cukrarenarriba.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

zdravotný preukaz, potraviny

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou- keď ste hotová idete domov, prax vyhodou-2roky

Počet rokov praxe

1

Plniť zadanú prácu, dodržiavanie receptov, postupov, načasovanie. Komunikácia s kolegyňami. Samostatnosť, akčnosť , prispôsobivosť,práca v tíme a samostatne. Vedieť pracovať so surovinami. Dodržiavanie hygieny.

Cukráreň Arriba je cukrárska výrobňa s predajňou, pečieme od roku 2011 nové druhy tort, koláčov, zákuskov.Neustále vymýšlame nové chute, nové recepty. Používame výlučne kvalitné suroviny, džemy, čokolády, pravú vanilku, mandľový marcipán atď. Venujeme sa viac zákuskom do vitríny a tortám bez zdobenia, ale robíme aj na želanie, svadobné torty, detské torty. Máme dve predajne v Bratislave. www.cukrarenarriba.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3448409  Dátum zverejnenia: 1.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac