Можливість для людей з України

Stavbyvedúci

ARPROG, akciová spoločnosť Poprad

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 900 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúseností a znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* koordinácia a riadenie stavebnej činnosti podľa schválenej projektovej a rozpočtovej dokumentácie, kalkulačných podkladov a termínov zmlúv o dielo,
* spolupráca s hlavným stavbyvedúcim,
* komunikácia s projektantom, subdodávateľmi, stavebným dozorom, investorom,
* spracúvanie súpisov vykonaných prác,
* vedenie stavebného denníka,
* tvorba jednoduchých výkazov výmer,
* kontrola dodržiavania technologických postupov,
* kontrola dodržiavania harmonogramov prác,
* kontrola dodržiavania BOZP a PO,
* koordinácia subdodávateľov a dodávok materiálu,
* kontrola a evidencia vykonávaných stavebných prác subdodávateľmi,
* vstupná kontrola materiálu,
* organizácia prác, riadenie podriadených pracovníkov s maximálnou efektívnosťou a optimálnym využívaním všetkých výrobných činiteľov podľa skutočných potrieb a priebehu prác,
* vedenie agendy dochádzky, príprava podkladov k mesačnej mzdovej uzávierke, odberu stravných lístkov,
* vedenie knihy jázd a vyúčtovanie PHL prideleného motorového vozidla a iné.

* práca v stabilnej stavebnej spoločnosti so silným zázemím a 25-ročnou tradíciou,
* práca v zohratom pracovnom kolektíve,
* zaujímavé finančné ohodnotenie,
* možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rozvoja ,
* otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie, prípadne riešenie vzniknutých situácií,
* pridelené motorové vozidlo,
* pridelený služobný telefón,
* pridelený služobný notebook,
* finančná odmena pri životnom jubileu,
* jeden deň voľna nad rámec Zákonníka práce pre vianočnými sviatkami,
* firemné podujatia,
* iné zamestnanecké benefity (možnosť zvýhodneného vstupu do vlastného rekreačného zariadenia Resort Levočská Dolina).

Ak spĺňate požiadavky a chcete sa stať súčasťou nášho kolektívu pošlite nám žiadosť a životopis v slovenskom jazyku.

Všetky prijaté žiadosti budú vyhodnotené a vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo + oprávnenie odborne spôsobilej osoby pre činnosť stavbyvedúci - pozemné stavby

Ostatné znalosti

CENKROS - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo

* zodpovednosť,
* precíznosť,
* dôslednosť,
* flexibilnosť,
* praktické a analytické myslenie,
* komunikatívnosť,
* zvládanie stresových situácií,
* orientácia v projektovej dokumentácii,
* organizácia, riadenie a vedenie pracovného tímu.

Spoločnosť ARPROG, akciová spoločnosť Poprad realizuje inžinierske stavby, pozemné stavby, cestné komunikácie s používaním a zlepšovaním zavedených manažérskych systémov.

V Levočskej Doline prevádzkujeme celoročne stále sa rozvíjajúci rezort, ktorého dobré meno chceme stavať na kvalitných službách poskytovaných personálom, ktorý má chuť pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť. Ponúkame prácu v v malebnom prírodnom prostredí, mzdové ohodnotenie zodpovedajúce prínosu pre náš rezort, množstvo benefitov zameraných na stabilizáciu, rozšírenie vzdelania a obzorov v oblasti cestovného ruchu. Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu [email protected].

Bližšie informácii o našej spoločnosti môžete získať prostredníctvom našej webovej stránky www.arprog.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4509316  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac